Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujiena Helsinkio oro uostas: daugiau skysčių rankiniame bagaže

Helsinkio oro uostas (Helsinki-Vantaa Airport) yra tarptautinis oro uostas, kasmet aptarnaujantis milijonus keliautojų, kurie į jį ne tik atskrenda, bet ir pasirenka kaip tarpinę stotelę, skrisdami į kitas pasaulio šalis. Jei planuojate skrydžius iš Helsinkio oro uosto – turime Jums gerą žinią. Nuo šiol Helsinio oro uoste rankiniame bagaže bus galima vežtis iki 2 litrų skysčių. Anksčiau taisyklės apibrežė, kad keliautojams rankiniame bagaže leidžiama turėti ne naugiau kaip 100 ml skysčių talpą, kas keliautojams neleisdavo saugumo patrikos metu įsinešti gėrimų, didesnių kosmetikos priemonių ar skystų maisto produktų.

Dar greitesnė patikra Helsinkio oro uoste

Jau 2022 m. vasarą Helsinio oro uoste buvo aštuonios saugumo patrikos juostos su naujausiais kompiuterinės tomografijos skaneriais. Nors didžiausias leistinas skysčių talpos dydis išliko 100 ml, dėl naujų skenerių keliautojams nebereikėjo iš bagažo išimti skysčių ir elektronikos, todėl pagreitėjo saugumo patikros. Šiai dienai tokių modernizuotų saugumo patikros juostų yra jau 10.

Lėktuvų bilietai, planuojantiems skrydžius iš Helsinkio oro uosto: 

Mėgstantiems keliones planuoti savarankiškai ir skiriantiems savo laiką ieškant geriausių kainų ir patogiausių skrydžių maršrutų primename, kad estravel.lt Jūs galite užsakyti daugiau kaip 500 aviakompanijų lėktuvų bilietų pačiais įvairiausiais maršrutais visame pasaulyje. Patogi paieška, kainų palyginimai, skrydžių maršrutų pasiūlymai ir daugiau – vienoje vietoje.

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti Estravel kelionių centre?

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Lėktuvų bilietus į/per Helsinkio oro uostą, poilsį viešbučiuose, pilnus kelionių pasiūlymus galite užsakyti Estravel kelionių agentūroje. Patarsime, rekomenduosime ir suplanuosime Jums sklandžią verslo kelionę ar nepamirštamą poilsį.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: