Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujienos keliaujantiems: 41-a sav.

Ar žinote, kokia naujiena šią spalio savaitę prieš beveik 50 metų nustebino kelionių pasaulį? Pristatytas pirmasis lagaminas su ratukais, kuris dar ir šiandien suteikia galimybę keliauti patogiau! O kokios džiugios naujienos keliautojus stebino šią savaitę? Kviečiame šeštadienio rytą pradėti nuo svarbiausių 41 sav. kelionių aktualijų.

Spalio 11

Ar žinote, kad Vilnius įtrauktas į UNESCO Romantiškosios Europos paveldo sąrašą? Lietuvos sostinė slepia daug romantiškų istorijų ir vietų – tereikia žinoti kur jų ieškoti! Visas jas atrasti padės naujas maršrutas „Romantiški atradimai Vilniuje“.

 

 

 

 

 

 

Spalio 10

Įdomus naujas maršrutas po Vilnių, tačiau lietuviškas ruduo jau kiek pabodo? Kviečiame pasinaudoti specialia akcija ir keliauti į saulėtąjį Egiptą! Tik iki spalio 31 d. perkantys keliones į Egiptą gaus specialią dovaną!

 

 

 

 

 

 

Spalio 9

Jeigu ir karštojo Egipto negana bei trokštate egzotikos – pristatome Jums naujieną – leiskitės į prabangų Prancūzijos Polinezijos kruizą, aplankant net 7 skirtingas salas. Šį kruizą Lietuvoje galite įsigyti tik Estravel, tad būkite tikri – ypatingi potyriai prasidės vos užsakius kelionę.

 

 

 

 

 

 

Spalio 8

Džiugios naujienos šią savaitę ir tiems, kurie visad laukia gerų skrydžių kainų. Keliaukite į Lvovą nuo 94 €, tyrinėkite Prahą nuo 144 €, ar išvyskite arabišką pasaulį Dubajuje nuo 315 €. Šiuos ir dar daugiau skrydžių bilietų su akcija kviečiame įsigyti internetu.

 

 

 

 

 

 

Spalio 7

Esate „Finnair“ avialinijų gerbėjas ir esate „Finnair Plus“ lojalumo programos narys? Specialus pasiūlymas – perkant kruizinę kelionę Estravel – į „Finnair Plus“ kortelę gausite net iki 10 000 taškų, kuriuos galėsite iškeisti į įvairias privilegijas.

 

 

 

 

 

 

Spalio 7

Aktualios naujienos planuojantiems kelionę į Londoną ar London City oro uostą šį savaitgalį. Spalio 10-12 d. Londone vyksta protestai. Nežinote kaip elgtis, jei keliaujate protestų metu? Pasikliaukite mūsų ekspertų patarimais!