Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje – “Turkish Airlines”? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule – rytietiška kultūra užburiančioje Turkijos sostinėje. Stambule susipina Europa ir Azija, o visi pojūčiai suaštrėja – kvapai, spalvos, garsai… Nemokama nakvynė Stambule – puiki galimybė aplankyti šį miestą kiekvienam kelionių gurmanui! Tai unikali Turkijos vieta, kuri ilgam apsigyvena kiekvieno ją aplankiusiojo širdyje.

Nemokamą nakvynę Stambule galite gauti, jeigu Jūsų skrydis vykdomas su „Turkish Airlines“ avialinijomis ir artimiausias jungtinis skrydis yra:

  • ekonominės klase – ne anksčiau kaip po 12 valandų;
  • verslo klase – ne anksčiau kaip po 9 valandų.

Jeigu Jūsų kelionė atitinka aukščiau nurodytas sąlygas, bus pasirūpinta nemokama nakvyne Stambule, miesto širdyje:

  • ekonominės klasės keleiviams priklauso nakvynė 4* viešbutyje + pervežimai iš/į viešbutį;
  • verslo klasės keleiviams priklauso nakvynė 5* viešbutyje + pervežimai iš/į viešbutį.

Nemokamą nakvynę Stambule taip pat galite gauti, jeigu savanoriškai pasirinksite likti Stambule ne mažiau kaip 20 valandų. Šiuo atveju Estravel kelionių konsultantai pasirūpins 1 nakvyne 4* viešbutyje ekonominės klasės keleiviams ir 2 nakvynėmis 5* viešbutyje verslo klasės keleiviams.

Svarbu atminti – esant neįprastoms sąlygoms, kai dėl force majeure situacijų, daug atšauktų skrydžių vienu metu, dėl reikalingo itin didelio kambarių skaičiaus, viešbučių kategorijos gali keistis be atskiro įspėjimo. Taip pat jei yra ankstesnė jungtis, tačiau keleivis savanoriškai pasirenka vėlesnę jungtį nei 12 valandų, nemokama nakvynė nėra suteikiama.

Ką apie Stambulą kalba Estravel kelionių ekspertai?

  • Geriausias aplankyti į Stambulą – kai Lietuvoje dar arba jau šaltoka ir kai Stambule nekaitina 40°C laipsnių karštis. Jeigu turite galimybę, rekomenduojame planuoti kelionę į Stambulą balandžio-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais.
  • Skrydis „Turkish Airlines“ avialinijomis – išskirtiniai pojūčiai ore, kuriuose verta patirti kiekvienam keliautojui! Tai vienos geriausių avialinijų Europoje, skraidančios į daugiausiai krypčių visame pasaulyje ir garsėjančios puikiu klientų aptarnavimu.
  • Pastaruosius keletą metų Stambulas buvo ir yra viena populiariausių turizmo krypčių. Negatyvi šio populiarumo pusė ta, kadMėlynoji mečetė, Stambulas viešbučių kainos kiekvienais metais dramatiškai kyla, tad norint rasti palankiausią kainos ir kokybės santykį viešbučiuose Stambule! Nepamirškite, kad 14 milijonų gyventojų turinčiame mieste viešbučio vieta – vienas svarbiausių dalykų, kad atostogos būtų labai kokybiškos!
  • Lankytinų objektų Stambule tikrai labai daug, o nemokama nakvynė Stambule -puikus laikas visus juos aplankyti. Rekomenduojame iš anksto numatyti, kokius istorinius ir kultūrinius objektus norisi pamatyti bei kokias autentiškas turkiškas pramogas norisi išbandyti. Estravel kelionių konsultantas padės sudaryti patogią kelionės programą ir profesionaliai patars, kokias įdomias ekskursijas verta užsisakyti iš anksto!
  • Jeigu vaikštinėsite Stambule ir norėsite pamatyti kuo daugiau – neapsiribokite vien tik įspūdingais Topkapi rūmais, Mėlynąja mečete, Sofijos soboru ar Didžiuoju turgumi. Stambulo naktinis gyvenimas ir vakariniai šou ne mažiau įdomūs ir patrauklūs nei turkiškas istorinis palikimas. Beje, tikrai verta plaukti Bosforo sąsiauriu, kur kelionę laivu lydės įspūdingų mečečių ir vilų vaizdai.
  • Ar Stambulas tinkamas lankytis su vaikais? Jeigu norite keliauti į Stambulą su atžalomis, mieste gausu vietų, kur Jūsų vaikai jausis puikiai: įspūdį tikrai paliks nuostabus delfinariumas, kelionė po kitas planetas ar povandeniniu laivu Rahmi M. Koc muziejuje. O kur dar aktyvūs žaidimai Mėlynoji mečetė, Stambulasvaikams, ypatingas istorinės Osmanų imperijos pažinimas Minaturk atrakcionų parke ir įsimintinas poilsis Princesės saloje.

Jau suplanavote kelionę į Ameriką, Aziją, Tolimuosius ar Artimuosius Rytus ir norite apsistoti nemokamai nakvynei Stambule ir pažinti miestą? Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus: tel. nr.: +37052125805, el. paštu sales[@]estravel.lt arba atvykite į biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius.

Skriskite ilsėtis su "Turkish Airlines":