Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Prasidėjo tiesioginiai skrydžiai į Gran Kanariją | 48 sav. naujienos

Sveikiname su prasidėjusia tikra žiema! Baltas sniegas ir šventinė Kalėdų nuotaika jau gyvena visas pasaulis. Kviečiame aplankyti didžiosioms metų šventėms besipuošiančius pasaulio kampelius, o pasiilgusius šilumos ir saulėtų dienų – planuoti atostogas tolimose ir egzotiškose kryptyse. Įdomiausios kelionių idėjos – tradicinėje 48 sav. kelionių naujienų apžvalgoje.

GRAN KANARIJA – ŠIANDIEN PRASIDEDA TIESIOGINIAI SKRYDŽIAI

Primename, kad šiandien startuoja tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Gran Kanariją. Skrydžiai vykdomi 1 kartą per savaitę – šeštadieniais. Kodėl verta planuoti kelionę į šią Kanarų salą? Ką būtina žinoti prieš kelionę? Kur ir kokį poilsį pasirinkti? Estravel kelionių rekomendacijos.

PRATĘSTI IŠANKSTINIAI 2024 M. VASAROS KELIONIŲ PARDAVIMAI

Džiugi žinia – dar daugiau laiko įsigyti vasaros kelionę pigiau. Pradinė kelionės įmoka – 75 €/asm. Galimybė 1 kartą nemokamai pakeisti kelionę ar keliautojo vardą ir daugiau privalumų. Saulėtas autostogas galite rinktis iš 15 krypčių.

PASKUTINĖS MINUTĖS LĖKTUVŲ BILIETŲ IŠPARDAVIMAS

Super geros kainos lėktuvų bilietams į Baku, Tbilisį ir kitas tolimas kryptis. Užsakymas internetu tik iki 2023 m. gruodžio 10 d., o kelionė turi įvykti iki 2023 m. gruodžio 15 d. Jau įskaičiuotas registruotas bagažas – 30 kg.

ŠVIEŽIAUSI ĮSPŪDŽIAI IŠ DUBAJAUS

Lapkritį prasidėję tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų, nudžiugino ne vieną keliautoją. Patogius skrydžius išbandė ir su šiuo Emyratu susipažino #estraveltalentai Greta, kuri ką tik grįžo iš kelionės. Tad skubame su Jumis pasidalinti įdomiausiomis kolegės patirtimis ir rekomendacijomis.

NAUJIENA SIR BANI YAS SALOJE

Abu Dabiui priklausančioje saloje – Sir Bani Yas – duris atvers naujas lankytojų centras, kuriame keliautojai galės sužinoti apie salos istoriją, kultūrą ir lankytinas vietas. Kviečiame pamatyti ką ši sala turi geriausio ir naujausio – poilsiui Abu Dabyje galioja nerealiai gera kaina.

7 PRIEŽASTYS APLANKYTI KALĖDOMS PASIPUOŠUSIĄ VIENĄ

Visa Estravel komanda prieš savaitę aplankė karališką ir šventiškai pasipuošusią Vieną. Įkvėpti Kalėdinės nuotaikos, norime ja pasidalinti ir su savo keliautojais. Pristatome 7 priežastis, kodėl verta aplankyti ir ką pamatyti Kalėdoms pasipuošusioje Vienoje.

KAIP VIENOJE KELIONĖJE PAMATYTI GRAŽIAUSIAS KALĖDŲ MUGES?

Ieškantiems unikalių kelionių dar šią žiemą, Estravel komanda kviečia leistis į 5* kruizą Dunojaus upe, kurio maršrutas ves per gražiausius Kalėdoms pasipuošusius Europos miestus. Šiam gruodžiui liko tik viena laisva kajutė.

DAR DAUGIAU EKOLOGIŠKŲ KELIONIŲ JŪROMIS

Džiugi žinia – MSC Cruises kruizinė kompanija per artėjančius 3 metus pristatys dar 2 naujus World klasės laivus, kurie bus vieni ekologiškiausių jūrose, 100% naudojančių suskystintų gamtinių dujų kurą. Kviečiame prisidėti prie tvarių kelionių ir planuoti atostogas su šios klasės laivais.

ŠĮ PAVASARĮ GRĮŽTA 15 TIESIOGINIŲ KRYPČIŲ IŠ LIETUVOS

Džiugios skrydžių naujienos – šį pavasarį patogiais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus vėl galėsime pasiekti Dubliną, Atėnus, Bilundą ir dar 2 kryptis, o iš Kauno galėsime keliauti į Madridą, Neapolį, Geteborgą ir dar 7 kryptis. Puikus metas planuoti keliones Europoje.

IŠRINKIME ĮDOMIAUSIĄ METŲ KNYGĄ

Estravel kelionių ekspertai apie įdomiausias kelionių patirtis sužino ne tik iš kelionių, bet ir iš knygų. O ką tikrai verta perskaityti galima sužinoti dalyvaujant 2023 geriausių knygų rinkimuose. Šiemet savo balsą kviečiame skirti knygoms apie keliones.

ESTRAVEL DALYVAVO IBTM PARODOJE

IBTM paroda – renginys, kuriame susiburia tarptautinės renginių organizacijos, asociacijos, siekiančios susirasti naujų kontaktų ir bendradarbystės ryšių. Džiaugiamės, kad kartu su nacionaline turizmo skatinimo agentūra Lietuvoje – Keliauk Lietuvoje – šiemet Barselonoje dalyvavo ir Estravel. Kaip mums sekėsi – Estravel LinkedIN.

POKYČIAI VILNIAUS ORO UOSTE SAUSĮ

Šį sausį bus pradedami Vilniaus oro uosto parkingo rekonstrukcija. Ką būtina žinoti planuojantiems į oro uostą atvykti su savo automobiliu? Daugiau informacijos – skaitykite čia.

Jums taip pat gali būti įdomu: