Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

2023 vasaros aviacinis sezonas | Skrydžių naujienos keliautojams

Jau visai netrukus, 2023 m. kovo 26 dieną, paskutinį kovo sekmadienį, įžengsime į aviacinį vasaros sezoną. Lietuvos oro uostų duomenimis, 2022 m. pasižymėjo kaip niekad dideliu aktyvumu – keliautojų buvo aptarnauta dvigubai daugiau nei 2021 m., o su šiais skaičiais avacijos sektorius Lietuvoje perėjo į augimo fazę. Kokios skrydžių naujienos šį vasaros sezoną dar labiau padės augti keliautojų skaičiui Lietuvos oro uostuose? Estravel komanda tęsia tradiciją ir pristato visas svarbiausias naujojo 2023 m. vasaros aviacinio sezono naujienas ir aktualijas.

Ypatingai laukta naujiena: grįžta tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Vieną

Puikiausia ir ko gero, labiausiai laukiamiausia naujiena keliautojams – nuo kovo 26 d. Į Vilniaus oro uostą grįžta Luftansa Group aviakompanijų grupei priklausančios oro linijos Austrian Airlines ir reguliarieji tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Vienos (Austrija)! 

Skrydžiai maršrutu Vilnius-Viena-Vilnius bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Su šiais skrydžiais, lietuviams atsiveria dar patogesnės galimybės per Vieną keliauti į JAV miestus, tokius kaip Niujorkas, Čikaga, Vašingtonas. Lėktuvų bilietus šiuo maršrutu užsakykite čia.

Laikotarpis Maršrutas Savaitės diena Išvykimas (vietos laiku) Atvykimas (vietos laiku) Skrydžio trukmė (val.)
Nuo 2023.03.26 Vilnius-Viena III 15:55 16:45 1:45
Viena-Vilnius 12:30 15:10
Vilnius-Viena V 13:30 14:20
Viena-Vilnius 10:00 12:45
Vilnius-Viena VII 14:55 15:10
Viena-Vilnius 11:25 14:10

Dar viena puiki žinia – grįžta tiesioginiai Brussels Airlines skrydžiai į Briuselį

Dar viena nuostabi naujiena iš Lufthansa Group aviakompanijų grupės – nuo kovo 26 d. Į Vilniaus oro uostą taip pat grįžta Brussels Airlines aviakompanija ir reguliarieji tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Briuselio (Belgija)! 

Skrydžiai maršrutu Vilnius-Briuselis-Vilnius bus vykdomi net 4 kartus per savaitę. Su šiais skrydžiais, lietuviams atsiveria dar patogesnės galimybės per Briuselį keliauti į Pietų Europą ir egzotinius kraštus (kartu su partnerių aviakompanijomis), nes yra labai patogių jungčių. Lėktuvų bilietus Vilnius-Briuselis-Vilnius užsakykite čia.

Laikotarpis Maršrutas Savaitės diena Išvykimas (vietos laiku) Atvykimas (vietos laiku) Skrydžio trukmė (val.)
Nuo 2023.03.31 iki 2023.04.17 Vilnius-Briuselis I, III, V 15:15 16:45 2:30
Briuselis-Vilnius 11:05 14:25
Nuo 2023.04.16 iki 2023.10.23 Vilnius-Briuselis VII 14:10 15:40
Nuo 2023.03.26 iki 2023.04.02 Briuselis-Vilnius 10:00 13:20

Verta paminėti, šios dvi kryptys – Viena ir Briuselis, prisideda prie dar dviejų turimų Lufthansa Group aviakompanijų grupės krypčių iš Lietuvos. Be Briuselio ir Vienos, su Lufthansa skrendame į Frankfurtą, o su Swiss Air – į Ciurichą. Kodėl tai aktualu keliautojams? Faktas, kad visos šios aviakompanijos priklauso vienai aviakompanijų grupei, leidžia užsakyti bendrus lėktuvų bilietus su patogiomis jungtimis į tolimesnius kraštus ar tuos miestuos, į kuriuose neturime tiesioginių skrydžių. 

Saulėtos naujienos vasariškam poilsiui

Naująjį 2023 m. vasaros sezoną naujomis skrydžių kryptimis lepins mūsų partneriai airBaltic. Per visas tris Baltijos šalis airBaltic vykdys skrydžius net į 18 naujų krypčių, o 4 iš jų jų bus vykdomos tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus! O tai reiškia, kad keliautojams atsiveria daugiau ir patogesnių vasaros atostogų galimybių:

 • VilniusMalaga (Ispanija) – nuo 05.02
 • VilniusMaljorka (Ispanija, Maljorka) – nuo 05.02
 • VilniusNica (Prancūzija) – nuo 05.03
 • VilniusHeraklionas (Graikija, Kreta) – nuo 05.04

Plačiau apie visas šias airBaltic vasaros naujienas, skrydžių tvarkaraščius išsamiai pasakojame mūsų ankstesniame mūsų blogo įraše

Taip pat verta atkreipti dėmesį keliautojams

 • Nuo kovo 28 dienos lenkų avialinijos LOT prideda papildomus 4 tiesioginius skrydžius per savaitę tarp Vilniaus ir Varšuvos. Šiuo metu aviakompanija keliautojus maršrutu Vilnius-Varšuva-Vilnius skraidina net 28 kartus per savaitę.
 • Tiesioginis skrydis Vilnius-London City-Vilnius su lenkų avialinijomis LOT, planuojama, kad bus paratęstas nuo gegužės 1 d. Iki spalio (galutinio patvirtinimo dar nėra, skaitykite daugiau).
 • Nuo gegužės mėn. Finnair didins tiesioginių skrydžių dažnį iš Vilniaus į Helsinkį (itin aktualu verslo keliautojams, dirbantiems ar lankantiems giminaičius, puikios galimybės savaitgalio kelionėms).
 • Turkish Airlines nuo gegužės mėn. Vykdys skrydžius į Palermą (aktualu ieškantiems dar daugiau galimybių keliauti į Italiją, pakeliui aplankant ir Stambulą).
 • Turkish Airlines gerina susisiekimą su Malaiziją (aktualu, planuojantiems vasaros keliones į Malaiziją per Stambulo oro uostą).
 • Ryanair žemų kaštų oro linijos vasarą iš Vilniaus skraidys į Varną Bulgarijoje (galimybė saulėtoms atostogoms prie Juodosios jūros). 
 • Nuo kovo pabaigos – 3 naujienos iš Kauno oro uosto – prasidės tiesioginiai skrydžiai į Barį Italijoje, Bratislavą Slovakijoje, taip pat ir į Burgasą Bulgarijoje.
 • Wizzair nuo liepos 10 d., 2 kartus per savaitę, vykdys tiesioginius skrydžius Vilnius-Malaga-Vilnius.

Daugiau naujienų apie skrydžių planus, tvarkaraščius ir daugiau – Lietuvos oro uostų internetiniame puslapyje. 

Kodėl lėktuvų bilietus verta užsakyti Estravel kelionių agentūroje?

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į šias kryptis? Patikėkite lėktuvų bilietų užsakymą Estravel kelionių ekspertams.  Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali praversti ir kiti Estravel kelionių ekspertų patarimai: