Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

30-os savaitės naujienos keliaujantiems


Ar kada susimąstėte, kaip keliavimą paversti dar įdomesniu? Estravel ekspertai rekomenduoja temines kelionesrinkitės jas pagal pomėgius, junkite kelias šalis vienos kelionės metu ir atraskite įdomiausius būdus keliauti. Tokių kelionių metu ne tik derinsite pomėgius su malonumu keliauti ir pažinti, bet ir juos praturtinsite naujais atradimais. Pasinerkite į atostogų malonumus ir išsirinkite sau įdomiausią kelionę!

Kokios įdomiausios teminės kelionės?

Kuo skiriasi upių ir jūrų kruizai?

Ką įdomaus nuveikti šį savaitgalį Lietuvoje?

Visi atsakymai, geriausi pasiūlymai, kelionių idėjos ir įkvėpimas keliauti – 30-os sav. kelionių naujienose.

GERIAUSI SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Estravel ekspertai atrinko 5 geriausius būdus iškeliauti Italijai. Išsirinkite sau patogiausią:

  • pažintinė kelionė autobusu po Italiją – kai niekuo nereikia rūpintis, tik mėgautis lietuviškai pasakojamomis istorijomis bei nuostabiais vaizdais pro langą.
  • „Fly & drive“ po Toskaną ar Apuliją – mėgstantiems būti savo laiko šeimininkais ir skirti kiekvienam objektui laiko tiek, kiek patys norite. Pasirūpinta: skrydžiu, autoriniu Estravel kelionės maršrutu ir prie jo priderintais viešbučiais.
  • Poilsinė kelionė Sardinijoje mėgaujantis nuostabia gamta ar Sicilijoje – mėgaujantis istorija bei architektūra. ​​​​​​

Keliaukite su geriausia upių kruizų kompanija, nes tai puikus būdas leistis į neužmirštamą kelionę: dieną keliaujate po nuostabius miestus, o naktį, kol ilsitės, laivas Jus plukdina į kitą miestą. Išskirtinis asmeninis dėmesys, modernumas, prabanga ir elegancija lydės Jus kiekviename žingsnyje. Mėgausitės gurmanišku maitinimu, gėrimais bei ekskursijomis kiekviename uoste. Platus jų pasirinkimas leis kiekvienam keliautojui atrasti pažinimo džiaugsmą: nuo dviračių žygio po kalnus, meno galerijų iki gurmaniškų degustacijų.

Atrinkome 3 įspūdingiausių maršrutų upių kruizus, kuriems iki rupjūčio 31 d. (šeštadienio) galioja speciali vasaros akcija „2 už 1 kainą“. Įsigykite kruizinę kelionę geriausia kaina 2019 m. išplaukimams!

Tyrimai rodo, kad kiekvienais metais vis daugiau žmonių renkasi kruizines keliones. Kelionė kruizu – patogi, jos metu jaučiatės tarsi kurorte ant vandens, o ir per trumpą laiką aplankote daugiau šalių nei įprastai. Kruizai yra tokie pamėgti keliautojų, kad vietos kajutėse išperkamos akimirksniu.

Geriausias būdas pamatyti visas Kanarų salas ir Madeirą – kruizinė kelionė Atlanto vandenyne. Šis maršrutas vienas populiariausių, tad rekomenduojame įsigyti iš anksto, kol galioja puikios kainos. Ši kelionė – žymiai geresnė alternatyva  nei Egiptas, Tunisas, Marokas. Vienos kelionės metu pamatysite 5 nuostabias Atlanto vandenyno salas, mėgausitės „viskas įskaičiuota“ maitinimu laive,  pajusite ispanišką, portugališką gyvenimo kokybę bei skrisite patogiais tiesioginiais skrydžiais iš Lietuvos.

Norite atostogų ne tik kūnui, bet ir sielai, o gal tiesiog smagiai praleisti atostogas moteriškoje kompanijoje? Vasarį leiskitės į moterų patyriminę kelionę Kenijoje! Kelionės metu kartu su Milda Sabiene ir kitomis įkvėpėjomis mokysitės giliau pažinti save, atskleisti moterišką galią, dalyvausite įvairiose praktikose bei užsiėmimuose ir, žinoma, atrasite egzotiškąją Keniją!

SKRYDŽIŲ IR ORO UOSTŲ NAUJIENOS

Džiugi naujiena mėgstantiems stebėti skrendančius lėktuvus – Vilniaus oro uoste pradedama statyti lėktuvų stebėjimo aikštelė. Aikštelę planuojama įrengti už oro uostą juosiančios tvoros, kur galės patekti visi norintys. Joje bus galima grožėtis įvairių aviakompanijų kylančiais ir besileidžiančiais lėktuvais. O gal tai taps gražia tradicija išlydėti keliautojus į nepamirštamas keliones?

NAUJIENOS LIETUVOJE

Tam, kad kelionės būtų įdomios, turiningos ir keliančios nuostabias emocijas, nebūtina keliauti toli. Savaitgalį keliaukite į Klaipėdą – aplankykite Jūros šventę, kiekvienais metais pritraukiančią vis daugiau lankytojų ir džiuginančią vis įdomesniais renginiais bei pramogomis. Nuo penktadienio iki sekmadienio  Klaipėdoje vyks įvairios parodos, koncertai, spektakliai, kūrybinės dirbtuvės ir kiti šventiniai renginiai.


Kelionė – geriausia investicija.
Džiaugiamės galėdami ne tik  pakviesti keliautojus įdomiausioms  kelionėms svetur, bet ir pakviesti tyrinėti Vilnių! Mūsų šalies sostinė – nuostabus miestas, kurį iškeliauti galima ir pėsčiomis! Apie patogų susisiekimą ir nedidelius Vilniaus atstumus neseniai pasirodė daug dėmesio sulaukęs filmukas. Jei dar jo nematėte, rekomenduojame pažiūrėti ir pasisemti įkvėpimo kelionėms po sostinę!