Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

31-os sav. naujienos keliaujantiems

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Kelionės džiugina dar labiau, kai jos suplanuotos iš anksto – niekuo rūpintis nebereikia, lieka tik mėgautis ir laukti kelionės. 2020 m. atostogas planuokite jau dabar – perkant iš anksto, kelionę įsigysite mažiausia kaina, galėsite rinktis iš plačiausios datų ir viešbučių pasiūlos ir pasinaudosite geriausiomis akcijų sąlygomis!

Į kokią šalį jau prasidėjo 2020 m. vasaros sezono kelionių pardavimai?

Kur nuo šiol lietuviai galės vykti su nemokamomis elektroninėmis vizomis?

Kur keliauti pasinaudojant geromis skrydžių kainomis?

Visi atsakymai ir kelionių patarimai – 31-os sav. kelionių naujienose.

KUR GERIAUSIA PLANUOTI 2020 M. KELIONES?

Esate sumanus keliautojas ir kitos vasaros atostogoms ruošiatės jau dabar? Džiugi žinia – jau startavo išankstiniai vasaros sezono poilsinių kelionių Turkijoje pardavimai. Perkant kelionę iš anksto – pradinė įmoka tik 50 €, taikoma mažiausios kainos garantija, auksinė galimybė keisti kelionę ir dar daugiau privalumų. Estravel ekspertai atrinko vienus populiariausių viešbučių, kuriuose atostogos bus nepamirštamos.

My sample text

Keliones planuoti rekomenduojame ne tik vasaros sezonui – į šiltus, egzotiškus kraštus dar maloniau keliauti, kol Lietuvoje žiema! Estravel naujiena – patyriminė moterų stovykla Kenijoje.

Norite augti kaip asmenybė, geriau pažinti save? Patyriminės kelionės metu tai padaryti, susipažinti su savo vidine laukine moterimi ir atskleisti savo moterišką galią Jums padės lektorės, koučerės Viktorija Šatkauskienė bei Milda Sabienė. Be viso to, kelionės metu pabuvosite safaryje, grožėsitės laukine gamta ir ilsėsitės nuostabiuose balto smėlio paplūdimiuose. Išvykimas tik vienas – 2020.02.10, tad suskubkite, kol yra laisvų vietų!

My sample text

Kelionė kruizu – vienas populiariausių keliavimo būdų visame pasaulyje, tad kajutės įdomiausiems maršrutams išperkamos akimirksniu. Savąją rezervuokite kuo anksčiau ir leiskitės į įspūdingą kruizą po Indiją, Šri Lanką ir Maldyvus.

Dabar keliauti šiuo kruizu dar patogiau, nes nuo šiol lietuviai į Šri Lanką keliaus su nemokamomis elektroninėmis vizomis! Keliaujant į Indiją pakanka ir elektroninės vizos, o į Maldyvus ji nereikalinga. Ar kada įsivaizdavote geresnį laiką šiai kelionei?

My sample text

KUR DAR NUKELIAUTI ŠIEMET?

Norintiems pakeliauti dar šiemet – skrydžiams su „Turkish Airlines“ aviakompanija taikomos labai geros skrydžių kainos: nuo Salonikų Graikijoje iki Kilimandžaro Tanzanijoje.  Ruošiantis kelionei ir skrydžių bilietus užsakinėjant iš anksto, tikimybė yra kur kas didesnė, kad sutaupysite ir skrydį įsigysite mažiausia kaina. Platus datų pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią, tad kur keliausite šį kartą?

My sample text

Paskutinį vasaros mėnesį išnaudokite kelionėms – Estravel ekspertai atrinko geriausius pasiūlymus rugpjūčio mėnesio kelionėms, skirtingiems keliautojų poreikiams:

  • 3 poilsinės kelionės – porų, draugų ar šeimos poilsiui.
  • 3 įdomiausi Europos pramogų parkai – idealu keliaujantiems su visa šeima ar norintiems įgyvendinti vaikų svajones.
  • 3 savaitgalio kelionės – 3 nuostabūs miestai, kurių pažinimui užteks kelių dienų.

My sample text

Dar šiais metais norite mėgautis egzotiškų atostogų malonumais? Nuo šių metų baltuoju Afrikos rojumi tituluojamas Zanzibaras pasiekiamas tiesioginiais skrydžiais iš Lietuvos!

Švelnus tropinis klimatas, sniego baltumo paplūdimiai ir krištolo tyrumo vandenyno pakrantės, kol mūsų šalyje vyrauja atšiaurūs vėjai – kas gali būti geriau? Pasirūpinome skrydžiais, pervežimais, 7 n. 4* viešbutyje ir „viskas įskaičiuotaׅ“ maitinimu.

My sample text

Planuojate ne tik atostogas, tačiau ir turiningą laisvalaikį Lietuvoje? Rekomenduojame apsilankyti modernaus meno muziejuje „MO“ Vilniuje! Visai neseniai šis muziejus buvo išrinktas kaip 1 iš 10 šiuolaikinio meno muziejų pasaulyje, kuriuos verta aplankyti.  Jis lygiuojasi su tokiais prestižiniais meno muziejais kaip Bilbao Guggeinheimo ir Saatchi galerija Londone.

My sample text

 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.