Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kokios aviakompanijos atnaujina skrydžius 2021 m. pavasarį?

Įsibėgėjant pavasariui, šiltųjų atostogų sezonui Europoje, daugelis aviakompanijų atnaujina skrydžius – plečiasi krypčių geografija tiek iš Lietuvos, tiek iš Latvijos oro uostų. 

Bendradarbiaujame su daug aviakompanijų, todėl naujieną apie skrydžių planus gauname tik iš patikimų, oficialių šaltinių. Žemiau pateikiame mūsų atrinktą informaciją apie lietuviams aktualius skrydžius iš Vilniaus/Palangos bei Rygos oro uostų. 

“AIRBALTIC” AVIAKOMPANIJA

Latvių oro linijų bendrovė “airBaltic”  vėl atnaujina daugybę skrydžių įvairiomis kryptimis iš Rygos oro uosto. Bus vėl pradedami vykdyti skrydžiai ne į Europos Sąjungos šalis. Lietuviams puikia žinia tai, kad šie skrydžiai turi puikias jungtis išvykimams iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. 

Šiai dienai “airBaltic” aviakompanija vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą, Berlyną, Oslą, Amsterdamą, Paryžių ir Kijevą. 

Nuo 2021 m. kovo 17 d. “airBaltic” atnaujina skrydžius iš Rygos oro uosto į Kijevą. Skrydžiai bus vykdomi 2 kartus per savaitę, trečiadieniais ir sekmadieniais. 

Nuo 2021 m. kovo 28 d. skrydžių dažnis į Kijevą iš Rygos dar padažnės – “airBaltic” į Ukrainos sostinę skraidys 4 kartus per savaitę. Šiuo metu į Kijevą iš Vilniaus galima nuskristi tiesioginiais “airBaltic” skrydžiais iš Vilniaus oro uosto, antradieniais ir ketvirtadieniais. 

Nuo 2021 m. kovo 28 d. “airBaltic” atnaujina skrydžius iš Rygos oro uosto į Maskvą, Tbilisį, Sankt Peterburgą, Minską bei Tel Avivą.

Nuo kovo 30 d., “airBaltic” atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną. Skrydžiai bus vykdomi 2 kartus per savaitę, antradieniais ir šeštadieniais. “airBaltic” bendradarbiauja su “Lufthansa” aviakompanija, todėl skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos oro uosto į Miuncheną suteikia keliautojams daugiau galimybių pasiekti ir kitas, tolimesnes pasaulio šalis. 

“airBaltic” nuo balandžio mėn. atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Londoną.

Nuo birželio mėn. atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Taliną, Dubliną ir Dubrovniką. 

2021 m. vasarą “airBaltic” pradės skrydžius į dar kelias naujas kryptis iš Vilniaus per Rygą: Edinburgą, Santorini salą, Kretos salą, Dubajų ir Neapolį.

“SAS” AVIAKOMPANIJA

Skandinavijos oro linijos “SAS” šiuo metu vykdo skrydžius iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Kopenhagą. 

 “SAS” nuo balandžio 1 d. atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą. Plačiau apie šiuos skrydžius – Estravel atmintinėje

“TURKISH AIRLINES” AVIAKOMPANIJA

“Turkish Airlines” padidino jau vykdomų skrydžių Vilnius-Stambulas-Vilnius dažnį. Skrydžiai iš Vilniaus į Stambulą yra vykdomi net 5 kartus per savaitę. Plačiau apie skrydžių tvarkaraščius skaitykite ankstesniame Estravel įraše. 

Keliaudami per Stambulo oro uostą keliautojai gali pasiekti šimtus krypčių įvairiuose pasaulio kontinentuose ir regionuose. Populiariausios skrydžių iš Stambulo kryptys šiuo metu yra Dubajus, Maldyvai, Turkijos kurortai – Antalija, Bodrumas bei populiarūs šalies miestai – Izmiras ir Dalamanas. 

Taip pat dar viena džiugi naujiena skrendantiems su “Turkish Airlines” – į skrydžius (2 val. ir ilgesnės trukmės) grąžinamas maitinimas

“LOT” AVIAKOMPANIJA

Lenkijos avialinijos “LOT” keleiviams kasdien suteikia galimybę patogiai ir greitai pasiekti Varšuvos oro uostą, iš kurio keliautojai gali pasiekti daugybę egzotinių krypčių. 

Pavyzdžiui, nuo gegužės 31 d. “LOT” atnaujina skrydžius į Šri Lankos sostinę Kolombą iš Varšuvos oro uosto. Skrydžių kainos – fantastiškos, tad tai puiki galimybė planuoti atostogas pigiau!

“LUFTHANSA” AVIAKOMPANIJA

Vokietijos oro linijos “Lufthansa” į Frankfurto oro uostą iš Vilniaus keleivius skraidina visomis savaitės dienomis, išskyrus trečiadienį. 

Iš Frankfurto oro uosto keliautojai gali pasiekti daugybę saulėtoms atostogoms idealiai tinkančių Europos krypčių Graikijos salas: Santorini, Korfu, Kretą, Mykonos, Madeiros salą Portugalijoje, Ispanijos kurortus – Maljorką bei Ibizą. 

Patogūs skrydžiai su “Lufthansa” vykdomi ir į Amerikos gražiausius atostogų kampelius – Meksiką bei Kosta Riką. 

“UIA” AVIAKOMPANIJA

Ukrainos avialinijos “UIA” nuo kovo 29 d. atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Kijevą. Keliaujant per Kijevo oro uostą – puikios jungtys skrydžiams į Dubajų bei daugelio keliautojų pamiltą Lvovą. 

“UIA” taip pat paskelbė džiugią naujieną – nuo birželio 3 d. atnaujinami skrydžiai į populiarų ir žemomis kainomis keliautojus traukiantį pajūrio kurortą – Odesą. Labai gera galimybė užsakyti puikų poilsį puikiomis kainomis! 

“BELAVIA” AVIAKOMPANIJA

Baltarusijos avialinijos “Belavia” šiuo metu kasdien vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Minską. 

KODĖL VERTA UŽSAKYTI LĖKTUVŲ BILIETUS PER ESTRAVEL KELIONIŲ AGENTŪRĄ?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į bet kurią pasaulio kryptį, privačiai arba verslo kelionei?  Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali būti įdomu ir kiti Estravel kelionių patarimai: