Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Jau galima keliauti į Indiją – ne skristi, o važiuoti!

Ar jau girdėjote apie teminius savaitgalio renginius Vilniuje? Galbūt jau spėjote sudalyvauti pirmojo savaitgalio programoje ir patirti svajingąją Italiją? Tie kas nespėjote, nenusiminkite – visų vilniečių ir miesto svečių laukia dar 6 turiningi savaitgaliai Vilniuje! Šią vasarą Vilniaus turizmo ir verslo agentūros Go Vilnius iniciatyva buvo sukurtas projektas Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje, kurio metu kiekvienas keliautojas nuo birželio 5d. kas antrą savaitgalį galės atostogauti net 7 pasaulio šalyse ir vėl atrasti kelionių džiaugsmą ir dar nepažintas kultūras! 

Artėjantis birželio 19-21d. savaitgalis visus pasiilgusius kelionių vilios atvykti į egzotiškąją Indiją, kur jų lauks visiškai kitoks kvapų, garsų, meno ir skonių pasaulis. Savaitgalio programa, kuri prasidės nuo birželio 19d. 17:00 ir tęsis iki pat birželio 21d. 22:00, žada daug veiklų bei nepamirštamų įspūdžių tikros Indijos pajautimui. Siekdami maksimaliai praturtinti Jūsų indišką savaitgalį Vilniuje, dalinamės dukart po Indiją keliavusios kolegės Irenos patirtimi ir patarimais, kur ieškoti tikrosios Indijos Vilniuje.

IEŠKANTIEMS EGZOTIŠKŲ SKONIŲ

“Indijos virtuvė kiekviename regione – skirtinga. Kai kur labai aštri, pietuose – kiek švelnesnė. Gausiai naudoja kokosą, jūros gėrybes”, – pasakoja po Indiją keliavusi kolegė Irena ir rekomenduoja paragauti Paratha duonos, kario troškinių, Kulfi deserto. Šiuos ir daugybę kitų išraiškingų Indijos skonių Vilniuje atrasite:

  • Autentiškame indų restorane Sue’s Indian raja (Odminių g. 3, Vilnius).
  • Moderniame restorane Gaspar’s (Pylimo g. 21, Vilnius), kuris didžiuojasi slaptu indiškų prieskonių mišiniu. 

NORINTIEMS PATIRTI INDIJOS MENĄ IR MEDITACIJĄ

Dvasiniai užsiėmimai ir neribotos savęs pažinimo galimybės yra neatsiejama Indijos kultūros dalis, todėl indiško savaitgalio Vilniuje metu rekomenduojame išbandyti Jūsų dvasinį pasaulį praturtinsiančius užsiėmimus:

  • Dvasinė praktika tapant Mandalą –  centruotą, simetrišką piešinį apskritime. Ši meditacinė tapybos kelionė po Indijos kultūrą leis ne tik pasinerti į spalvas, bet ir geriausiai suprasti savo dvasinį pasaulį.
  • Jogos pamokos Bernardinų sode – puikus būdas ne tik iš arčiau susipažinti su indų filosofijos menu, bet ir geriau pažinti save, išmokti pasitelkti vidinę valią ir sąmoningumą. Nemokamos pamokos gryname ore su Mai Ram Yoga leis įsiklausyti į savo kūną ir išgirsti mintis

DIEVINANTIEMS ĮDOMIAS ISTORIJAS IR ŠOKIUS

  • Ekskursijos Namaste, Vilniau! metu sužinosite, kas sieja Indiją su Vilniumi, koks yra ryšys tarp lietuvių kalbos ir sanskrito, taip pat ragausite indiškus skanėstus ir klausysitės intriguojančių istorijų.
  • Lukiškių aikštė – tikra Bolivudo scena, kurioje galėsite pamatyti Natya Devi šokio teatro pasirodymus, užburiančius savo gracingais judesiais bei spalvingais drabužiais. Jei visada svajojote išbandyti šį šokį, Jums tereikės išmokti keletą populiariausių judesių ir įsilieti į masinio indiško šokio sūkurį!

Keliaudami Indijos kultūros pėdsakais Vilniuje, skirkite laiko ir žavingajai sostinei. Estravel ekspertai iš anksto pasirūpins Jūsų viešnage ir turiningu laisvalaikiu, kurio metu atsiskleis dinamiškas ir šiuolaikiškas Vilnius, kupinas aktyvių ir kultūrinių patirčių. Keletas idėjų Jūsų savaitgalio poilsiui Vilniuje:

  • Vilnius dviems – nakvynė pačiame miesto centre ir nepakartojamas bei įsimintinas skrydis oro balionu virš Vilniaus senamiesčio!
  • Vilniaus istorijos – viešnagė Vilniuje, kurios metu taip pat įminsite paslaptingiausias miesto istorijas ir pakeliausite gurmaniškais istorinės lietuviškos virtuvės vingiais!
  • Nuotykių Vilnius – nakvynė Vilniaus centre ir ekskursija važinėjantis elektriniais paspirtukais ar riedžiais!

DĖMESIO! Ieškote išskirtinių patirčių indiškam savaitgaliui? Estravel kelionių ekspertai kviečia apsilankyti “East Island SPA” centre, kuris yra ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Druskininkuose. Čia net iki rugsėjo 30d. imtinai kiekvienam iš lankytojų bus pritaikyta -25% nuolaida visiems meniu esantiems indiškiems masažams! Norėdami gauti nuolaidą, masažo rezervacijos metu nurodykite SPA salono administratorei unikalų kodą Estravel Indija.

Ieškantiems daugiau kelionių rekomendacijų ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos bei Latvijos, Estijos miestuose, siūlome pasižvalgyti  po Estravel kelionių ekspertų sukurtas savaitgalio kelionių programas. 

Tikimės, kad šis teminis savaitgalis Vilniuje įkvėps Jus tikrai kelionei po Indiją. Jei norite sužinoti daugiau apie šią magišką šalį, kviečiame skaityti blogo įrašą Estravel talentai keliauja – Irenos įspūdžiai iš Indijos, o jei planuojate kelionę į Indiją, susisiekite su mumis ir mes pasidalinsime išskirtinėmis kelionių idėjomis. 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali būti įdomu ir kiti Estravel blogo įrašai: