Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujas kelto maršrutas keliautojams: Ryga-Helsinkis-Ryga

Pristatome naują kruizo keltu maršrutą: Ryga-Helsinkis-Ryga. Kelionė šiuo maršrutu – puikus pasirinkimas mėgstantiems trumpas keliones jūra. Plaukimai keltu naujuoju maršrutu šį sezoną bus vykdomi tik nuo birželio iki rugpjūčio,  tad laiko pakeliauti juo labai nedaug! Visus atsakymus į klausimus apie šį maršrutą rasite žemiau. 

Kada bus vykdomi plaukimai keltu Ryga-Helsinkis-Ryga? 

Plaukimai naujuoju maršrutu startuoja jau birželio 27 dieną ir bus vykdomi iki šių metų rugpjūčio 16 dienos. Laivas iš Rygos į Helsinkį kursuos kas antrą dieną. 

Maršrutas Išplaukimas Atplaukimas Dažnis Nuo Iki
Ryga-Helsinkis 16:30 11:00 kas antrą dieną 2020-06-27 2020-08-17
Helsinkis-Ryga 16:00 10:30 2020-06-28 2020-08-16

Kokia šio kruizo kaina? 

Keltą Ryga-Helsinkis-Ryga jau galite užsakyti ir Estravel kelionių agentūroje. Kruizo Ryga-Helsinkis-Ryga kainos prasideda nuo 18.50 €/asm. keliaujant keturiems asmenims ir gyvenantiems vidinėje kajutėje. Pageidaujantys gali laive transportuoti ir lengvąją transporto priemonę. Vieta automobiliui kainuoja nuo 150 € į vieną pusę. 

Kuo ypatingas “Silja Serenade” laivas?

Naujuoju turistiniu maršrutu Ryga-Helsinkis-Ryga kursuos vienas moderniausių ir prabangiausių “Tallink” kompanijos laivų – “Silja Serenade”.  Jame 13 denių, o kajučių – beveik 1000. Norite po šį laivą pavaikštinėti jau dabar? Tuomet spauskite čia ir tyrinėkite laivą virtualiai!

“Silja Serenade” laivas neseniai buvo atnaujintas – daugiausiai pokyčių įvyko “Commerade” kajutėse, laivo restoranuose, parduotuvėse bei SPA erdvėje. Keliautojams, plaukiantiems laivu įspūdį palieka speciali pasivaikščiojimams skirta promenada laivo denyje, kuri sukuria judėjimo miesto gatvėse jausmą. 

Laivas gali pasigirti 8 parduotuvėmis, 7 restoranais ir ir kavinėmis, 4 barais.Vaikams įrengtas specialus “Silja Land” vaikų klubas, esantis 7-ame laivo denyje. Vaikai čia gali dūkti žaislų baseine, ieškoti paslėptų lobių ir praleisti laiką su kitais mažaisiais keliautojais. Keliaujantys su vaikais taip pat gali užsakyti plaukimus šeimyninėse kajutėse. 

Ką nuveikti Helsinkyje ir Rygoje vos per kelias valandas?

Jeigu užsakysite kruizą Ryga-Helsinkis-Ryga, Helsinkyje praleisite apie 5 valandas, tad miesto pažinimui turėsite sąlyginai nedaug laiko. 

Atvykę į Helsinkio kruizinių laivų terminalą, automobilį galėsite palikti terminalo stovėjimo aikštelėje, o iki miesto centro nuvykti 7 numeriu pažymėtu tramvajumi. Bilietus kelionei tramvjumi galėsite įsigyti kruizinių laivų terminale esančiame bilietų automate. Su tramvajumi per 20 min. pasieksite Senato aikštę iš kurios išvyksta “Hop on-Hop off” ekskursijos autobusais. Dėl šios ekskursijos užsakymo – kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus.

Tokia ekskursija – vienas geriausių būdų pažinti Helsinkį turint vos keletą valandų. Keliaudami dviaukščiu autobusu išvysite Tampeliaukio bažnyčią, Olimpinį stadioną, Turgaus aikštę, Nacionalinį muziejų, Parlamento rūmus ir daugiau kitų populiarių vietų. 

Ryga – nuostabi Latvijos sostinė, kurią rekomenduojame pažinti prieš arba po kruizo. Patogiausias būdas keliauti į Rygą iš Lietuvos – autobusu. Taip nereikės rūpintis parkavimo vieta automobiliui. 

Jeigu į Rygą nuspręsite keliauti automobiliu – stovėjimo aikštelę rasite kruizinių laivų terminale. Aikštelė labai patogioje vietoje, tačiau yra tikrai nepigi. 24 val. automobilio parkavimas čia kainuoja apie 12 eurų.

Ką įdomaus nuveikti Helsinkyje ir Rygoje turint daugiau laiko?

Helsinkis ir Ryga – ne tik svarbūs tranzitiniai uostai, bet ir nuostabaus grožio miestai. Jeigu Helsinkyje ir Rygoje turite galimybę praleisti daugiau nei vieną dieną – rekomenduojame aplankyti labai įdomias lankytinas vietas. 

TOP 5 lankytinos vietos Helsinkyje

 1. “Allas” jūros baseinas – unikalus kurortas miesto širdyje. Čia Baltijos jūra – vos keli žingsniai nuo senamiesčio.
 2. Paminklas Sibelijui – unikalus paminklas garsiam kompozitoriui, primenantis iš dangaus nusileidusius milžiniškus vargonus.
 3. “Amos Rex” muziejus – garsus eksperimentinio meno parodomis ne tik lauke, bet ir požemiuose.
 4. Suomenlinnos Jūrų tvirtovė – Šešių kilometrų ilgio sienos, 100 patrankų, kvapą gniaužiantys tuneliai ir gražūs parkai.
 5. Apžvalgos ratas – neturintiems daug laiko ir norintiems išvysti nuostabią Helsinkio panoramą iš 40 metrų aukščio.
  Daugiau lankytinų vietų Helsinkyje rasite paspaudę čia.

TOP 5 lankytinos vietos Rygoje

Rygos senamiestis – nuostabaus grožio. Išgerkite čia kavos ar arbatos bei paragaukite latviškų patiekalų viename iš restoranų. 

 1. Interaktyvus automobilių muziejus – automobilių istorija, įtraukiančios pramogos ir eksponatai patiks ir vaikams, ir suaugusiems.
 2. Zoologijos sodas – seniausias zoologijos sodas Baltijos šalyse, kuriame yra daugiau kaip 3000 įvairių gyvūnų.
 3. Laisvės statula ir parkas – Latvių nepriklausomybės simbolis, apsuptas nuostabaus parko su gėlynais ir upeliu. 
 4. “Sky” baras – unikali galimybė pasigrožėti Rygos panorama iš 26-to “Radisson Blu” viešbučio aukšto.

Daugiau lankytinų vietų Rygoje ir aplink rasite paspaudę čia

Šį kruizą Ryga-Helsinkis-Ryga galite užsakyti internetu arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantus. Laukti nėra ko – išbandykite šį naują  maršrutą jau birželio pabaigoje. O gal šis kruizas tai bus ir Mindauginių šventės idėja? 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Kur keliauti birželį?