Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 22-a sav.

Vasara visai čia pat, o Jūs dar nesate suplanavę atostogų nei Lietuvoje, nei užsienyje? Žinome, kad šis pavasaris nebuvo lengvas, tačiau taip pat žinome, kad tikrai nusipelnėte save palepinti kokybišku poilsiu.

Kur planuoti vasaros bei rudens-žiemos atostogas? Kokios šalys jau atveria sienas lietuviams? Apie galimybes ilsėtis Lietuvoje ir užsienyje, kelionių patarimai ir idėjos – 22 sav. apžvalgoje.

Gegužės 29 d.
KOKIOS ŠALYS ATVERIA SIENAS KELIAUTOJAMS?


Nekantraujate planuoti keliones jau šią vasarą? Sužinokite, kokios šalys jau nuo birželio atveria savo sienas keliautojams. Patikima ir patikrinta informacija apie sienų atidarymą Europoje – Estravel bloge.

Gegužės 28 d.
TOP 9 IDĖJOS VASAROS ATOSTOGOMS BALTIJOS ŠALYSE

Nuostabioms vasaros atostogoms toli keliauti nereikia. Estravel  svetainėje rasite puikių poilsio pasiūlymų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, kurių kainos – labai patrauklios. Dviračių žygiai Palangoje, Hyjumos saloje, pieno vonios Berghof dvare ir dar daugiau.

Gegužės 27 d.
KELIAVIMAS KELTAIS PER KARANTINĄ

Kokie keltų plaukimai šiuo metu vykdomi į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis? Kuriuos keltų maršrutus planuojama atnaujinti? Iš kokių krypčių dar vykdomi repatriaciniai keltų plaukimai? Apie tai plačiau pasakojame Estravel bloge.
Gegužės 26 d.
GRAŽIAUSIOS ŠVEICARIJOS VIETOS – AUTOMOBILIU

Šveicarija maža, tačiau joje telpa net 7000 ežerų, 208 kalnai ir daug žavių, prabangių miestų. Geriausias ir patogiausias būdas keliauti po gražiausias šalies vietas – automobiliu. Tai padaryti galite jau šį rugpjūtį. Skrydžiais ir automobilio nuoma vietoje jau pasirūpinta!

Gegužės 25 d.
ŽIEMOS ATOSTOGOS EGIPTE: PRADINĖ ĮMOKA – 0 EUR

Visuomet sakome, kad laimi tie, kurie atostogas planuoja iš anksto. Jeigu vasaros atostogos jau užsakytos arba nukeltos į rudenį-žiemą, tuomet dabar labai palankus metas planuoti žiemos atostogas Egipte. Kodėl? Nes pradinė įmoka atostogoms Egipte – tik 0 EUR!
Gegužės 24 d.
VISA PORTUGALIJA – VOS PER SAVAITĘ

Kaip pažinti visą Portugaliją vos per savaitę? Keliauti automobiliu nuo Lisabonos iki Porto jau šią vasarą! Išgirskite galingas Fado dainas, pasivažinėkite legendiniu tramvajumi, išvyskite dramatiškas uolėtas pakrantes, gražiausias pilis ir universitetus vienos kelionės metu.
Gegužės 24 d.
DAR DAUGIAU JUNGIAMŲJŲ SKRYDŽIŲ PER FRANKFURTĄ

Ar žinote, kad per Frankfurto oro uostą Vokietijoje vykdomi visi jungiamieji tarptautiniai skrydžiai? Beveik visi jie buvo laikinai sustabdyti, tačiau dalis jų jau yra atnaujinami. Kur galite keliauti per Frankfurtą? Visi atsakymai – Estravel bloge.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: