Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 24-a sav.

Su kiekviena diena iš naujo atsiranda dar daugiau galimybių kelionėms. Šią darbo savaitę užbaigiame džiugia žinia – lietuviams nuo birželio 15 d. atsiveria Suomija! Beje, pamažu keliautojus įsileidžia ir Skandinavija. Pavyzdžiui, Norvegija jau atsidariusi skandinavams – galbūt greitu metu bus atverta ir lietuviams? 

Laukiame daugiau gerų žinių apie keliones į Suomiją ir šalių sienų atidarymą! O kol kas – kviečiame susipažinti su aktualiausiomis 24-os  metų savaitės kelionių naujienomis.

Birželio 12 d.
NAUJAS MARŠRUTAS KELTAIS RYGA-HELSINKIS-RYGA

Ar girdėjote šios vasaros naujieną apie keltus? Mūsų partneriai “Tallink” keliautojams pristato naują turistinį maršrutą Ryga-Helsinkis-Ryga! Kada startuoja plaukimai, kokios jų kainos ir dar daugiau – mūsų bloge. 

Birželio 12 d.
KRUIZAS IŠ RYGOS Į HELSINKĮ

Estravel kelionių agentūroje galite užsakyti ne tik kelto bilietus iš Rygos į Helsinkį ar atgal, bet ir 2 n. kruizinę kelionę! Pirmasis plaukimas jau birželio pabaigoje – nepraleiskite galimybės, kol yra laisvų vietų! Idealu norintiems nebrangiai ir neturintiems daug laiko. 

   
Birželio 10 d.
KELTŲ BILIETAI Į SUOMIJĄ

Planuojantiems keliones į Suomiją primename, kad kelto bilietas – tikrai bus būtinas kelionės atributas. Keltų bilietus į Taliną, Helsinkį ir kitus Suomijos uostus patogiai ir greitai galite užsakyti Estravel internetinėje svetainėje. 

Birželio 9 d.
KAIP ĮDOMIAI PRALEISTI SAVAITGALĮ BALTIJOS ŠALYSE?

Norite keliauti savaitgaliais, tačiau neturite daug laiko? Keliaukite po Lietuvą, Latviją ir Estiją, užsakę labai įdomias Estravel savaitgalio keliones! Estijos salos, fantastiško grožio sostinės, neatrasti Latvijos perlai ir unikalūs Lietuvos kampeliai laukia Jūsų.
Birželio 9 d.
NUO LIEPOS 1 D. – Į GRAIKIJOS SALAS

Jeigu sekate Estravel kelionių naujienas, turbūt žinote, kad į Graikiją galima keliauti jau nuo birželio 15 d. O ar žinote, kad nuo liepos 1 d. keliauti galėsite ir į Graikijos salas? Kuriose salose verta ilsėtis? Rekomenduojame užburiančio grožio Zakintą ir Tasą

Birželio 8 d.
KUR DAR KELIAUTI BIRŽELĮ?

Dar nesuplanavusiems birželio mėn. kelionių primename, kad puikių idėjų atostogoms rasite mūsų parengtame TOP 10-tuke. Liko visai nebedaug laiko suspėti į birželio poilsio traukinį! 

 

 

Birželio 7 d.
GERŲ SKRYDŽIŲ KAINŲ MEDŽIOTOJAMS

Ar pagalvojote, kokie Jūsų savaitgaliai bus praėjus pandemijai? Galėsite laisvai per juos keliauti! Lvovas (nuo 230 €) , Sankt Peterburgas (nuo 230 €), Jerevanas (nuo 450 €) – super lanksčiomis atšaukimo sąlygomis. Užsitikrinkite vietą kelionėje, kol yra vietų nerealiai geromis kainomis!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: