Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 50-a sav.

Gruodis – ypatingas mėnuo ne tik dėl didžiųjų žiemos švenčių, bet ir dėl svarbių sukakčių turizmo pasaulyje! Prieš daugiau kaip 100 metų, broliai Vilburas ir Orvelas Wright’ai gruodžio mėn. atliko pirmąjį skrydį lėktuvu, kuris truko beveik 40 metrų! Tai buvo pirmas žingsnis į aviacijos erą, visiškai pakeitusią keliavimo įpročius, galimybes ir mūsų kasdienybę.

Tik aviacijos dėka šiandien galime nevaržomai keliauti, pasiekti bet kokį tašką žemėje ir aplankyti egzotiškiausius pasaulio kampelius. Būtent su skrydžiais ir egzotinėmis kelionėmis susijusių naujienų ir geriausių pasiūlymų 50-tą metų savaitę – gausu.

Gruodžio 13

Nuo šio pavasario “airBaltic” aviakompanija atidaro 5 naujus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus. Kokios šios kryptys, skrydžių tvarkaraščiai, kainos ir svarbiausi kelionių patarimai, ką verta žinoti – Estravel kelionių ekspertų paruoštoje atmintinėje.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 12

Atidaryta moderni, beveik 1000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste. Joje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, nauja saugumo sistema, šildomos nuovažos ir dar daugiau. Apie naują aikštelę įžvalgomis ir kelionių patarimais dalinasi Estravel kelionių ekspertas Donatas.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 11

Žiemą/pavasarį egzotinės kryptys – pačios geriausios kryptys atostogoms. O spalvingoji Jamaika prie Karibų jūros – tikrai ypatinga! Dar galite užsakyti keliones į Jamaiką labai geromis kainomis. 3 geriausi viešbučių variantai poilsiui Jamaikoje atrinkti mūsų ekspertų – Jūsų dėmesiui.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 10

Svajojantiems keliauti po Karibų jūros regioną – puikios žinios. Prabangiems kruizams inovatyviausiu “Celebrity EDGE” laivu sausio mėnesį galioja labai geros kainos – tik nuo 1009 €/asm.! Įprastai šio kruizo kainos prasideda nuo 1300 €/asm., tad pasinaudoti šiuo pasiūlymu – tikra verta!

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 10

Laplandija – svajonių kryptis kiekvienam vaikui – juk čia galima išvysti tikrąjį Kalėdų Senelį! Žinome, kad vaikų šypsenos – geriausia dovana tėveliams. Artėjant Kalėdoms padovanokite geriausią dovaną visai šeimai – keliaukite į Laplandiją jau kovą. Dienos ilgos, sniego labai daug, orai puikūs, o pramogų ir vaikams ir suaugusiems – dešimtys!

 

 

 

 

 

Gruodžio 9

Žiema dar tik įgauna pagreitį, tad nuspręsti, kur keliauti dar šį gruodį-vasarį  laiko tikrai yra! Lengviau, patogiau ir greičiau suplanuoti žiemos atostogas bus tuomet, kai po ranka – naudingiausi Estravel ekspertų patarimai. Kur, kada ir kodėl keliauti žiemos sezonu – rekomenduoja Irena.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 9

Iki Kalėdų liko tik 11 dienų, o dovanos – dar nesupirktos ir nesupakuotos? Rekomenduojame dovanoti ne daiktus, o įspūdžius – geriausia dovana bus Estravel kelionių čekis. Apgalvotas ir protingas sprendimas, kuris dovanos galimybę brangiam žmogui įgyvendinti savo svajonę!