Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kokie pokyčiai laukia keliautojų “RIXOS” tarptautinės grandinės viešbučiuose šį sezoną?

Prabangūs “RIXOS” tarptautinės grandinės viešbučiai – vieni iš, turbūt, geriausiai prisitaikiusių prie dabartinės pandeminės situacijos pasaulyje. Greita reakcija ir aukščiausių higienos reikalavimų įgyvendinimas leido viešbučių tinklui palikti dalį viešbučių veikiančių, o dalyje – netgi teikti prabangias saviizoliacijos paslaugas keliautojams. O šiam vasaros sezonui “RIXOS” viešbučiai keliautojus priimti pasiruošę visu 100%.

Estravel kelionių ekspertė Irena Kazinec sako, kad šie aukštos klasės viešbučiai dėl tinkamų veiksmų pasiruošimo pandeminei situacijai, nuo šiol bus dar saugesni ir dar patrauklesni keliautojams. Kokie pokyčiai “RIXOS” tinklo viešbučiuose laukia poilsiautojų šį sezoną? Kokiuose šio tinklo viešbučiuose rekomenduoja  atostogauti Estravel?  Apie tai daugiau – šiame blogo įraše.

Kodėl keliautojai poilsiui  renkasi tarptautinės “RIXOS” grandinės viešbučius?

Tarptautinės “RIXOS” grandinės viešbučiai – labai pamėgti Estravel klientų. Poilsinėms kelionėms, ypatingai keliaujant su šeimomis – šie viešbučiai idealus pasirinkimas. Tai ne tik “viskas įskaičiuota” viešbučiai – tai erdvūs, ekskliuzyviniai pramogų, sporto, poilsio kompleksai.” – įžvalgomis dalinasi Irena. Kelionių ekspertė išskiria kelis pagrindinius faktorius, kodėl “RIXOS” viešbučiai tokie populiarūs tarp poilsiautojų. 

  • prabangūs viešbučiai įsikūrę istorinėse miestų vietovėse, gražiausiuose kurortuose;
  • itin aukštos kokybės paslaugos ir viešbučio personalo dėmesys, patenkinantis net ir pretenzingiausio keliautojo poreikius; 
  • labai kokybiškas, gurmaniškas maitinimas suaugusiems ir specialūs meniu vaikams;
  • aukšto lygio pramoginės programos, teatralizuoti koncertai ir šou.
  • mažiesiems keliautojams įrengti aukštos klasės “RIXY” vaikų klubai, skirti vaikų užimtumui nuo 1-nerių iki 17-os metų amžiaus vaikams;
  • dalis viešbučių turi nuosavus vandens parkus;
  • platus pasirinkimas SPA paslaugų: tailandietiški, indiški, balietiški masažai, skirtingų rūšių pirtys (suomiška, hamamas, garų, ekologiška), akupunktūra ir daugybė kitų grožio bei sveikatinimo procedūrų;
  • mėgstantiems sportuoti – dešimtys veiklų: pilatesas, joga, dviračiai, irklentės ir daug kitokio tipo treniruočių;
  • “The Land of Legends”  – didžiausias ir naujausias pramogų parkas Turkijoje, o visiems RIXOS viešbučių, esančių Antalijos regione,  svečiams – įėjimas į pramogų parką yra nemokamas. 

Kokie pokyčiai laukia keliautojų “RIXOS” tinklo viešbučiuose?

Irena apie “RIXOS” tinklo viešbučių pasiruošimą priimti svečius po pandemijos kalbėjosi su “RIXOS” viešbučių pardavimų vadove Liudmila Sidorova. Dalinamės su Jumis pagrindinėmis naujienomis. 

Nauja viešbučių setifikavimo sistema

Siekiant užtikrinti saugų keliautojų poilsį, “RIXOS” viešbučiuose įdiegta nauja sertifikavimo sistema. Tai reiškia, kad viešbutis, norintis teikti paslaugas turi užtikrinti ne mažiau kaip 12 valandų trukmės kambarių vėdinimą, pasirūpinti reguliariais viešbučių darbuotojų sveikatos patikrinimais, būtinu medicinos personalu viešbučiuose. Taip pat parengtas specialus reglamentas kambarių tvarkymui – nuo šiol tam skiriamas dar didesnis dėmesys. 

Irena pabrėžia, kad svarbi ir dar viena naujovė – klientai bus apgyvendinami ne šalia esančiuose kambariuose, o kas antrame viešbučio kambaryje. Taip siekiama užtikrinti saugų apgyvendinimo procesą ir atstumą tarp kitų viešbučio svečių. 

Privalomi saugumo sertifikatai 

Iki birželio 1 d., visi “RIXOS” viešbučiai turi gauti specialius saugumo sertifikatus, įrodančius, kad viešbučiai laikosi visų būtinųjų reikalavimų. Reikalavimų laikymasis viešbučiuose bus nuolat tikrinamas.  

Keičiasi “viskas įskaičiuota” maitinimo sistema

“RIXOS” viešbučiuose “viskas įskaičiuota” maitinimo paslaugos ir toliau bus teikiamos, tačiau bus kitaip organizuojamas maisto tiekimas.

Maisto vitrinos bus dengiamos specialiomis stiklinėmis pertvaromis, o maisto, kiek pageidaus keliautojas, į lėkštes įdės visų saugumo reikalavimų besilaikantis restorano personalas.  

“À la carte” restoranai taip pat taps puikia alternatyva “švediško” stalo tipo restoranams: čia atsiras daugiau sėdimų vietų, bus tiekiamos ne tik vakarienės kaip buvo iki šiol, bet ir pusryčiai bei pietūs. Planuojama, kad šiuo sezonu kiekviename  “RIXOS” tinklo viešbutyje  bus bent 8-10 “À la carte” restoranų. 

 Dar griežtesni reikalavimai maisto tikrinimui 

“RIXOS” viešbučiuose veikia maisto kokybės skyriai, o nuo šiol šių skyrių veiklai keliami dar aukštesni reikalavimai. Maistas viešbučiuose tikrinamas kiekvienoje maisto ruošimo stadijoje. Bus griežčiau tikrinama ne tik maisto gaminimo, bet ir laikymo sąlygų kokybė. 

Kontroliuojami poilsiautojų srautai viešbučių erdvėse

Pasak “RIXOS” pardavimų vadovės Liudmilos, viešbučiuose bus kontroliuojami klientų srautai registratūrų eilėse, pramoginiuose koncertuose. Vaikų klubuose taip pat bus mažinamas vaikų skaičius. Vaikų klubuose taip pat visos veiklos bus vykdomos atvirose patalpose, maistas taip pat tiekiamas jose. 

Griežtesni reikalavimai SPA erdvėms

Planuojama, kad visi baseinai “RIXOS” viešbučiuose veiks, tačiau nuo šiol bus žymiai didesnė kontrolė vandens kokybei

Išskirtinis privatumas pageidaujantiems 

Ieškantiems ypatingo privatumo, prabangos ir išskirtinio VIP aptarnavimo – keliautojai apgyvendinimui gali rinktis privačias vilas. Toks pasirinkimas užtikrins saugų atstumą nuo kitų viešbučių svečių, maitinimas svečiams bus tiekiamas atskirame restorane arba tiesiai į vilą, o individualiam svečių poreikiui – bus paskirtas asmeninis liokajus. Tokį išskirtinį aptarnavimą keliautojai gali rasti visuose “RIXOS” grandinės viešbučiuose.

Kokiuose “RIXOS” viešbučiuose 2020-2021 m. rekomenduoja ilsėtis Estravel kelionių ekspertė Irena?  

Estravel klientai – lojalūs “RIXOS” viešbučių tinklui. Dažnas čia sugrįžta kasmet. Irena primena, kad šių viešbučių geografija – gana plati. Norite ilsėtis Egipte – prašom: puikiausias “RIXOS SHARM EL SHEIKH RESORT 5* viešbutis Šarm el Šeikhe. Norite į lietuvių pamėgtą Turkiją – čia super didelių teritorijų, prabangūs viešbučiai Tekirovos (RIXOS PREMIUM TEKIROVA, 5*), kurorte. Jeigu keliaujate su vaikais – Irena rekomenduoja rinktis “RIXOS SUNGATE, 5*” Turkijoje, kur šiemet pilnai atnaujinamas “Rixy” vaikų klubas. Nuo šiol jis bus dar inovatyvesnis, o dydis primins atskirą vaikų miestelį.  Daugiau nuostabių atostogų “RIXOS” viešbučiuose pasiūlymų rasite šiek tiek žemiau.

Jeigu vis dar nežinote kokį “RIXOS” viešbutį poilsiui išsirinkti – pasitarkite su Estravel kelionių konsultantais. Esame patikrinę daugumą “RIXOS” viešbučių, puikiai išmanome jų skirtumus ir kiekvieno stirybes. Gausite tikrai vertingų patarimų ir rekomendacijų. 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Geriausi Estravel pasiūlymai poilsiui "RIXOS" viešbučiuose: