Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 21-a sav.

Baigėsi antroji savaitė Baltijos šalių “kelionių burbule”. Apie tai vis dar kalba Lietuvos ir pasaulio spauda, kasdien vis atsiranda naujienų ir apie platesnes keliavimo galimybes. O kokiomis naujienomis apie “Travel Bubble” dalinamės mes? Kokių naujienų keliautojams turime šią iš prabangių viešbučių tinklo “RIXOS”? Skaitykite 21 savaitės apžvalgoje!

Gegužės 22 d.
ATNAUJINAMOS KELIONĖS AUTOBUSAIS TARP BALTIJOS ŠALIŲ

“Travel Bubble” galimybės keliauti plečiasi – nuo 05.22 atnaujinamos kelionės autobusais tarp Baltijos šalių. Kokiais maršrutais jau galima keliauti? Kaip ir kur užsakyti autobusų bilietus? Naujienomis dalinamės Estravel kelionių bloge.

Gegužės 22 d.
SAVAITGALIO KELIONĖS BALTIJOS ŠALYSE

Pasiilgusiems kelionių – dabar geriausias sprendimas ne tik poilsis Lietuvoje, bet ir smagios atostogos Latvijoje bei Estijoje! Savaitgalis magiškame Taline, jaunatviškame ir gyvybingame Tartu ar žavingoje Ryoje – jau dabar rinkitės kur keliauti vasaros savaitgaliais!

Gegužės 20 d.
Ž. GAVELIENĖ: “KELIONIŲ BURBULAS” IR VASAROS ATOSTOGOS

Kokias galimybes kelionėms atveria švelnėjantis karantinas? Kur atostogausime šią vasarą? Visi atsakymai – diskusijoje su Estravel Vilnius vadove Žydre Gaveliene, portalo 15 min studijoje.
Gegužės 19 d.
SAVAITGALIO KELIONĖS PO VILNIŲ

Pažinti Lietuvą, turbūt, nėra geresnio laiko nei dabar. O geriausia pažinties pradžia – savaitgalis sostinėje! Parengėme 5 nuostabias kelionių programas savaitgaliams Vilniuje. Kokį Vilnių pažinsite Jūs: istorinį, nuotykių ar romantiškąjį?

Gegužės 19 d.
POKYČIAI PRABANGIUOSE “RIXOS” VIEŠBUČIUOSE

Keliautojai, kurie kasmet atostogas renkasi “RIXOS” viešbučių tinkle žino, kad kokybiškos atostogos – prioritetas. O kai pasaulyje pandemija, keliautojų saugumui ir komfortui skiriamas dar didesnis dėmesys. Kokie pokyčiai laukia keliautojų “RIXOS” viešbučiuose šį sezoną pasakoja Estravel kelionių ekspertė Irena.
Gegužės 18 d.
“RIXOS PREMIUM GOCEK” – IŠSKIRTINAI TIK SUAUGUSIEMS

Vienintelis “RIXOS” viešbutis skirtas tik suaugusių poilsiui – “RIXOS Premium Gocek” 5* viešbutis. Mūsų akimis – tai vienas geriausių ‘Adults Only” viešbučių Turkijoje. Privačios vilos, liokajaus paslaugos, poilsis nacionaliniame gamtos rezervate, atskiri restoranai VIP svečiams ir dar daugiau. Tikra svajonė!
Gegužės 18 d.
Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ, PLANUOJANT KELIONĘ Į TARPTAUTINĘ PARODĄ?

Planuojate ne tik atostogas Lietuvoje ar “RIXOS” viešbučiuose, bet ir verslo keliones į tarptautines parodas ar muges? Apie geriausius būdus kaip tinkamai suplanuoti šias keliones pasakoja Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.