Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujos „airBaltic“ skrydžių kryptys iš Lietuvos

Labai geros naujienos tiems, kurie mėgsta keliauti po Europa ir visuomet ieško gerų kainų skrydžių pasiūlymų! „airBaltic“ aviakompanija jau šį pavasarį atidaro 5 naujus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Švedijos, Šveicarijos, Vokietijos ir Kroatijos miestus! Kokios kryptys, skrydžių pradžios datos bei kainos ir viskas, ką reikia žinoti apie šiuos naujus reisus – Estravel kelionių ekspertų paruoštoje atmintinėje.

„airBaltic“ skraidins net į 5 naujus miestus, į kuriuos iš Vilniaus tiesiogiai dar neskrenda jokia aviakompanija.  Nuo pavasario pradedami vykdyti šie skrydžiai: nuo kovo 29 – į Gotenburgą (Švedija), nuo kovo 30 – į Hamburgą (Vokietija), nuo kovo 31 – į Ciurichą (Šveicarija), nuo gegužės 2 – į Dubrovniką (Kroatija), nuo gegužės 7 – į Rijeką (Kroatija).

Kuo keliautojams patrauklūs  šie miestai? 

Gotenburgas – turbūt daugiausiai jaunimo iš viso pasaulio sutelkiantis Švedijos miestas, kuriame – daugybė festivalių, daug kultūros, daug kavinukių. Hamburgas – didžiausias Vokietijos uostas, garsėjantis pramone – juk čia gaminami garsieji Volvo automobiliai! Ciurichas – ekonominis Šveicarijos centras, didžiausias šalies miestas – čia įsikūrę garsiausi Šveicarijos bankai ir svarbiausia vertybinių popierių birža. Kroatijos perlai – Dubrovnikas ir Rijeka puikiai tiks poilsiautojams, mėgstantiems atostogas ne tik prie jūros, bet ir kartu derinant pažinimo džiaugsmus.  Dubrovnikas neabejotinai sužavės gamta ir žavingomis jūros pakrantėmis, o Rijeka – turtinga kultūra, istorija ir stipriomis nuo senų laikų puoselėjamomis tradicijomis.

Skrydžių kainos į šias kryptis – tikrai labai geros, o kryptys Europoje – populiarios tiek savaitgalio, tiek ilgesnėms kelionėms. Pateikiame skrydžių tvarkaraštį, kuriomis dienomis bus vykdomi tiesioginiai skrydžiai šiomis kryptimis. Dabar – pats geriausias laikas užsakyti skrydžių bilietus, nes artėjant skrydžių pradžiai – vietų lėktuvuose gali nelikti.

*Skrydžių kainos perkant lėktuvų bilietus internetu prasideda nuo 86 €/asm.

*Skrydžių kainos perkant lėktuvų bilietus internetu prasideda nuo 127 €/asm. į abi puses.

*Skrydžių kainos perkant lėktuvų bilietus internetu prasideda nuo 136 €/asm. į abi puses.

*Tiesioginis skrydis šeštadieniais bus vykdomas nuo 2019.05.02 iki 2019.10.24. Tiesioginis skrydis antradieniais į Dubrovniką bus vykdomas nuo 2019.05.05 iki 2019.10.20. Skrydžių kainos perkant lėktuvų bilietus internetu prasideda nuo 136 €/asm.

*Skrydžių kainos perkant lėktuvų bilietus internetu prasideda nuo 117 €/asm. į abi puses.

Į nurodytas skrydžių kainas jau įskaičiuotas 8 kg rankinis bagažas. Papildomai galite užsakyti 20 kg  registruotą bagažą, kurio kaina asmeniui į vieną pusę – nuo 35 €. Skrydžių bilietus į visas šias kryptis jau galite įsigyti lėktuvų bilietų rezervacijos sistemoje  internetu estravel.lt arba prašykite geriausios kainos pasiūlymo Estravel kelionių konsultantų.

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.