Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujiena: Skrydžiai į Vankuverį su “Turkish Airlines”

Džiugios žinios vis pasvajojantiems nukeliauti į Kanadą ar norintiems ten sugrįžti – dabar tai padaryti dar daugiau galimybių, nes nuo birželio 9 d. “Turkish Airlines” aviakompanija pradeda vykdyti skrydžius į Vankuverį. Tiesioginiai skrydžiai į Vankuverį (YVR) bus vykdomi 3 kartus per savaitę, iš Stambulo oro uosto (IST). 

Naujiena: Skrydžiai į Vankuverį su "Turkish Airlines"

Primename, kad planuojant kelionę į Vankuverį, Stambulą pasiekti galimybių daug, nes “Turkish Airlines” maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius skraido kasdien.

Naujiena: Skrydžiai į Vankuverį su "Turkish Airlines"

Naujiena: Skrydžiai į Vankuverį su "Turkish Airlines"Kuo keliautojus traukia Vankuverio miestas? 

  • Tai vienas gražiausių pasaulio miestų. Sniegu padengtos kalnų viršūnės, mėlynas vandenynas, tankūs sodriai žali miškai ir didingi dangoraižiai – kur tik pasisuksite, kraštovaizdis Vankuveryje nuostabus. Šis miestas ne kartą yra patekęs į “Gražiausių pasaulio miestų” sąrašus. 
  • Rojus jūros gėrybių gurmanams. Vankuveris labai garsus dėl šviežių jūros gėrybių, ypatingai dėl lašišos, kuri iš čia eksportuojama į visą pasaulį. Na, o šiame uostamiestyje šviežių galite paragauti ne tik lašišų, bet ir krevečių, mažųjų angliažuvių, paltusų ir daugybės kitų vandenyno gyventojų. 
  • Idealus miestas aktyvų poilsį mėgstantiems keliautojams. Aktyvių veiklų Vankuveryje tikrai gausu. Čia galite išbandyti viską nuo plaukimo baidarėmis, žvejybos, golfo iki kopimo kalnais ir įvairiausių žygių vaizdingais maršrutais.
  • Slidinėjimo entuziastams – Vankuveris tobulas pasirinkimas. Dėl ilgo slidinėjimo sezono (jis trunka nuo lapkričio iki balandžio), Vankuveris kasmet sulaukia daugybės slidinėjimo sporto mėgėjų. Artimiausias slidinėjimo kurortas, Grouse Mountain, nuo Vankuverio centro nutolęs vos per 15 min. Šis kurortas turi net 26 trasas slidžių ir snieglenčių mėgėjams, 4 keltuvus, ledo čiuožyklą, ir 4 trasas, skirtas žygiams sniego batais. 

Kodėl rinktis skrydį “Turkish Airlines”?

Skrydžių į Vankuverį kainos, skrendant iš Vilniaus, užsakant lėktuvų bilietus internetu, prasideda nuo 713  €/asm. į abi puses. Ši  kaina beveik ~30 % mažesnė, nei keliaujant su kitomis avialinijomis, o persėdimas – tik vienas! Taip pat į skrydžių kainą jau įskaičiuotas 8 kg rankinis bagažas ir 2 vnt. registruoto bagažo po 23 kg. Skrydžių bilietus į Vankuverį jau galite įsigyti lėktuvų bilietų rezervacijos sistemoje internetu Estravel internetiniame puslapyje arba prašyti geriausios kainos pasiūlymo Estravel kelionių konsultantų. 

Kodėl verta šiuos skrydžių bilietus užsakyti Estravel? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Norite Estravel užsakyti ne tik skrydžių bilietus, bet ir poilsį viešbučiuose ar aktyvias pramogas Vankuveryje? Kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus, Jums patogiu būdu, nurodytais kontaktais

Prie skrydžio į Vankuverį puikiai priderinsite šias keliones: