Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

9 priežastys keliauti ir prisidėti prie gerų darbų | 37 sav. naujienos

Šią savaitę skubame su Jumis pasidžiaugti gražiomis iniciatyvomis, šviežiausiais kelionių įspūdžiais iš tolimos Azijos, pozityviais pokyčiais aviacijoje, geriausiomis sąlygomis užsakyti poilsines, pažintines keliones ir daug daugiau. Apie viską išsamiai – 37 sav. Estravel apžvalgoje.

ESTRAVEL TALENTAI TAILANDE – KUR GERIAUSIA ILSĖTIS?

Atnaujiname ir giliname žinias apie geriausias ekskursijas ir viešbučius, kurortus ir kt. Estravel kelionių ekspertė Solveiga siunčia linkėjimus iš Tailando. Sužinokite labiausiai Estravel keliautojų mėgiamo viešbučio rekomendaciją atostogoms Tailande.

GERIAUSIOS SĄLYGOS UŽSAKYTI 2024 M. VASAROS ATOSTOGAS

Dabar geriausias laikas įsigyti kelionę vos už 75 €/asm. pradinę įmoką 2024 m. vasaros atostogoms! Iki rugsėjo 30 d. vyksta išankstiniai kelionių pardavimai. Jūsų pasirinkimui – daugiau nei 10 saulėtų atostogų krypčių. Tarp jų ir naujiena – kelionės tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Kiprą.

ESTRAVEL „GERŲ DARBŲ MUGĖJE“

Šią savaitę Estravel dalyvavo kasmetiniame klientų labdaros renginyje “Gerų darbų mugėje”. Buvome vieno iš aukciono prizų steigėjai. ACME Grupė labdarai surinko 213 318 €. Renginio dalyvių paaukotos lėšos bus skirtos Lietuvos vaikų švietimo ir visuomenės socialiniams iššūkiams spręsti. Džiaugiamės, kad galėjome ir mes prisidėti prie šio kilnaus tikslo.

NAUJIENA: PAŽINTINĖ KELIONĖ Į KENIJĄ

Unikali galimybė pažinti Keniją tiems, kam nedrąsu keliauti vieniems ir nori pagalbos, informacijos lietuvių kalba. Galimybė tikrai išskirtinė, nes numatyti tik 5 tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus – nuo sausio 6 d. Jūsų lauks laukinės gamtos safaris, autentiškos masajų genties pažintis ir kelios dienos įsimintino poilsio.

ŽINGSNIS TVARUMO LINK

Vilniaus oro uoste atidaryta pirmoji Baltijos šalyse orlaivių nuledinimo skysčio perdirbimo gamykla, kurioje bus surenkamos ir perdirbamos visos orlaivių nuleidinimo procese susidarančios nuotekos, kurios vėliau bus naudojamos kaip žaliava aviacijoje ir kitose pramonės srityse. Ši investicija žymi naują orlaivių aptarnavimo kokybės, aviacinės saugos ir tvarios veiklos lygį Lietuvos aviacijos rinkoje.

DUBAJUS – 2 PUIKIOS ŽINIOS

Į Dubajų bus itin patogu keliauti jau nuo lapkričio 1 d., nes prasidės tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus. Taip pat nuo gruodžio mėn. keliones jūra pradės prabangus kruizas po JAE – laivas Dubajuje bus sustojęs net 3 dienas. Tad šią žiemą į Dubajų bus ne tik patogu nuskristi, bet ir pažinti jį plaukiant kruizu.

ARCHEOLOGIJOS LEGENDA VILNIUJE

Estravel turėjo unikalią galimybę dalyvauti paskaitoje, kurią vedė egiptologijos legenda Dr. Zahi Hawass. Žymus archeologas papasakojo savo senovės Egipto paslaptis ir pakvietė apsilankyti jau greitai atsidarysiančiame „Grand Egyptian Museum“ muziejuje. Pažinti Egiptą iš galite ir Jūs, leidžiantis į kruizą Nilu.

TAUTŲ MUGĖ 2023 – VILNIUJE

Šį savaitgalį vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į sostinėje vyksiančią Tautų mugę. Renginio metu Lietuvoje gyvenantys įvairiausių tautų ir tautinių bendrijų atstovai pristatys bei supažindins su savo krašto tradicijomis, kulinarinėmis subtilybėmis ir amatais. Mugės svečių lauks parodos, koncertai ir edukaciniai užsiėmimai.

ŠVĘSKIME PASAULINĘ TURIZMO DIENĄ KARTU

Rugsėjo 23-24 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokami renginiai. Bus galimybė nemokamai dalyvauti ekskursijose, aplankyti įvairius muziejus, leistis į naktinį žygį po Vilnių ir daugiau. Nepraleiskite progos kartu paminėti Turizmo dieną ir turėti iš tiesų įdomų bei įspūdžių kupiną laiką Vilniuje!

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: