Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Pasaulis arčiau, nei galvojate: skrydžių naujienos 2021 m.

Džiaugiamės, kad nuolat besitestuojantiems bei pagal pilną skiepų programą paskiepytiems keliautojams atsiveria vis daugiau galimybių keliauti. O dar patogiau keliauti padeda ir vis daugiau skrydžių galimybių ne tik užsakomaisiais tiesioginiais skrydžiais, bet ir reguliariaisiais skrydžiais tiek iš Viniaus/Palangos, tiek iš Rygos oro uostų. Kokios šiemet patogiausiai pasiekiamos kryptys iš Rygos ir viskas ką reikia žinoti užsakant lėktuvų bilietus – šioje Estravel atmintinėje. 

SKRYDŽIŲ KRYPČIŲ NAUJIENOS 2021 M. 

Daugiausiai krypčių iš Rygos oro uosto šiuo metu yra pasiekiama su “airBaltic” aviakompanija. Vien gegužės mėn. iš Rygos oro uosto keliautojai gali pasiekti net 49 kryptis! Patogu tai, kad visos kryptys turi labai patogias jungtis skrendant iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. O štai kokie nauji skrydžiai bus pradedami vykdyti 2021 m.:

 • Graikijos salas iš Rygos: Kreta, Santorini, Korfu, Kosas.
 • Artima egzotika iš Rygos: Tenerifė, Dubajus.
 • Daugiau krypčių iš Rygos Europoje: Piza, Valensija, Neapolis, Edinburgas.
 • Skrydžiai iš Talino: Miunchenas, Nica.

Beje, “airBaltic” yra ne tik didžiausias oro vežėjas Latvijoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Iš Vilniaus su šia aviakompanija galima tiesiogiai pasiekti net 11 krypčių: Rygą, Taliną Amsterdamą, Berlyną, Dubliną, Dubrovniką, Kijevą, Londoną, Miuncheną, Oslą, Paryžių.

Daugiau naujienų apie atnaujinamus skrydžius į įvairias kryptis visame pasaulyje skaitykite čia

SPECIALUS PASIŪLYMAS “AIRBALTIC” LĖKTUVŲ BILIETAMS

Džiugi žinia keliautojams, ieškantiems gerų kainų lėktuvų bilietų – visomsairBaltic” kryptims, į kurias yra vykdomi skrydžiai bei skrydžiams į naujas, aukščiau paminėtas kryptis, gegužės 18-27 d. galioja AKCIJA

 • Užsakyti lėktuvų bilietus galite internetu estravel.lt svetainėje 24/7.
 • Akcija galioja visoms “airBaltic” vykdomoms kryptims.
 • Keliavimas galimas nuo 2021 m. birželio 1 d. iki šių metų gruodžio 31 d.
 • Užsakyti bilietus geriausiomis kainomis galite tik iki gegužės 27 d. 

VISI “AIRBALTIC” SKRYDŽIAI – TIK NAUJAIS LĖKTUVAIS 

Keliautojams “airBaltic” aviakompanija pristatė ne tik naujas kryptis, bet ir atnaujino savo lėktuvų parką – visi aviakompanijos skrydžiai yra vykdomi naujaisiais Airbus A220-300orlaiviais. 

Šie lėktuvai – ekologiškesni, greitesni ir galintys įgyvendinti tolimesnius skrydžius. Lėktuvuose įdiegti aukščiausi aplinkosaugos standartai – tai tyliausiai šiuo metu veikiantys komerciniai lėktuvai ir išsiskiriantys itin mažais į aplinką patenkančio kuro kiekiais.  

“Airbus A220-300” lėktuvuose keliautojams taip pat yra daugiau vietos kojoms bei dideli bagažo skyriai, be didesnių pastangų talpinantys daugiau rankinio bagažo vienetų. 

KĄ SVARBU ŽINOTI PLANUOJANT SKRYDŽIUS PER RYGOS ORO UOSTĄ?

Planuojantiems skrydžius su “airBaltic” aviakompanija svarbu žinoti, kad skrendant per Rygos oro uostų (net ir tranzitu), keleiviai privalo turėti neigiamą COVID-19 testo atsakymą (PGR tipo), atliktą ne seniau kaip 72 val. iki kelionės. Primename, kad Estravel klientams mūsų partnerių laboratorijoje galioja nuolaidos PGR tipo testams

Visi keliautojai taip pat privalo užpildyti atvykimo į Latviją anketą paspaudus šią nuorodą ir gauti QR kodą

Dėmesio! Net jei ir esate vakcinuoti pagal pilną skiepų programą – COVID-19 testą atlikti atvykstant į Latviją vis tiek reikia. Pilna vakcinos programa šiuo atveju padeda išvengti tik saviizoliacijos. 

Daugiau apie atvykimo reikalavimus į Latviją bei kitas Europos kryptis skaitykite čia. 

POKYČIAI SKRENDANTIEMS SU REGISTRUOJAMU BAGAŽU

Keleivių patogumui, skrendantys su “airBaltic” aviakompanija, gali transportuoti didesnį kiekį registruojamojo bagažo, nei iki šiol. Registruojamo bagažo svoris didinamas nuo 21 iki 23 kg. Naujasis svoris galioja tiek naujai užsakomiems, tiek seniau užsakytiems lėktuvų bilietams. 

Registruojamo bagažo svorio pokytis taip pat taikomas ir sporto įrangos transportavimui: golfo krepšiams, slidėms, snieglentėms, banglentėms, žvejybos įrangai. 

Dviračių transportavimui galioja dar didesnis svorisnet 25 kg. 

ĮVERTINIMAS UŽ ĮDIEGTUS SAUGUMO IR HIGIENOS STANDARTUS 

Kelionių saugumui pandemijos fone skiriamas dar didesnis dėmesys nei iki šiol. Verta paminėti, kad “airBaltic” aviakompanija, už orlaiviuose įdiegtus saugumo ir higienos standartus, jau yra apdovanota Skytraxorganizacijos, specialiu 5 žvaigždučių įvertinimu. Kokios saugumo taisyklės lėktuvuose? 

 • ”Airbus A220-300” lėktuvuose naudojama moderniausia klimato kontrolės įranga – oras filtruojamas per HEPA filtrus (didelio efektyvumo kietųjų dalelių filtrai), kurie visiškai išvalo orą. Ši technologija padeda sumažinti oro mainus tarp keleivių, nes oras pučiamas nuo galvos iki grindų, o ne per visą lėktuvo saloną.
 • Orlaiviai reguliariai dezinfekuojami: po kiekvieno skrydžio visas lėktuvas yra kruopščiai išvalomas. Kiekvieną vakarą atliekama dar detalesnė dezinfekcija, o du kartus per savaitę orlaivio visas salonas yra dezinfekuojamas (net ir lubos, sienos ir pan.).
 • Šalia kiekvieno keleivio paliekama laisva vieta. Jei šios taisyklės neįmanoma įgyvendinti dėl didelio lėktuvo užpildymo, šeimos ir grupės sodinamos kartu. Tad Jūsų vieta lėktuve gali būti keičiama, siekiant išlaikyti saugų atstumą nuo kitų keliautojų.
 • Įgulos nariai dėvi apsaugines veido kaukes ir pirštines viso skrydžio metu.
 • Keleivių prašoma dėvėti viso skrydžio metu bei tol, kol paliekate atvykimo oro uosto teritoriją.
 • Maitinimas: keleiviams duodami vienkartiniai meniu. Maistas yra pagamintas dar prieš skrydį ir supakuotas individualiai, laikantis griežčiausių higienos reikalavimų.
 • Paslaugų apmokėjimas lėktuve vykdomas tik mokėjimo kortelėmis, grynieji nepriimami.

KĄ DAR REIKIA ŽINOTI KELIAUJANTIEMS SU AIRBALTIC AVIALINIJOMIS?

PRIEŠ SKRYDĮ

 • Keliaukite tik tuomet, jei esate sveiki. Jei jaučiatės prastai – perkelkite skrydžio datą. Tai Jums leis padaryti lanksčios lėktuvo bilietų keitimo sąlygos.
 • Prieš skrydį patikrinkite naujausią informaciją keliaujant į Latviją bei Jūsų galutinį kelionės tikslą.
 • Skrydžiui registruotis rekomenduojama internetu, kad nelauktumėte eilėse oro uoste. Registracija internetu pradedama vykdyti likus 5 dienom, o baigiama – likus 1 val. iki skrydžio.
 • Maitinimą ir kitas paslaugas taip pat rekomenduojama užsakyti iš anksto, internetu. 

Jei kelionę užsakote Estravel – pakeisti skrydžio datą, sužinoti šalių reikalavimus turistams, užsiregistruoti į skrydį bei užsakyti maitinimą ar kitas paslaugas Jums padės Estravel kelionių ekspertai. 

ORO UOSTE 

 • Į Rygos oro uostą įleidžiami keliautojai tik su galiojančiomis įlaipinimo kortelėmis arba lėktuvo bilietais.
 • Būtina dėvėti apsaugines veido kaukes, rekomenduojama – medicinines. Su medžiaginėmis veido kaukėmis ne visi oro uostai įsileidžia keleivius.
 • Lydinčiųjų/pasitinkančiųjų asmenų keliautojų prašoma laukti lauke.
 • Laikykitės saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų keliautojų visose oro uosto erdvėse.
 • Visiems įeinantiems į oro uostą yra matuojama kūno temperatūra. Keliauti nebus leidžiama, temperatūrai esant aukštesnei nei 37,8 ⁰C.
 • Rankų dezinfekciniai skysčiai prieinami visose oro uosto erdvėse.
 • Keleivių terminalai ir autobusai nuolat dezinfekuojami.
 • Kai kurios verslo laukiamosios salės gali neveikti. 

ĮLAIPINIMAS Į LĖKTUVĄ

 • Siekiant sumažinti fizinė kontaktą tarp keleivių, įlaipinimas pradedamas nuo sėdinčiųjų paskutinėse eilėse.
 • Reikės nuskenuoti įlaipinimo kortelę bekontakčiame įrenginyje ir parodyti savo kelionės dokumentą įlaipinimo agentui.
 • Į autobusus sodinama po mažiau keleivių nei įprastai. 

KODĖL VERTA RINKTIS “AIRBALTIC”, O NE ŽEMŲ KAŠTŲ AVIAKOMPANIJAS? ESTRAVEL EKSPERTĖS DIANOS KOMENTARAS

“Pandemijos fone, kai viskas keičiasi kasdiena, labai svarbu rinktis tokias aviakompanijas, kurios suteikia galimybę keisti kelionės planus net ir likus mažai laiko iki skrydžio. “airBaltic” suteikia galimybę keisti lėktuvo bilietus kiek tik reikia kartų, iki išvykimo datos. Kadangi dalis lėktuvų bilietų yra keičiami nemokamai, o dalis – už priemoką, kelionių konsultantas Jums patikslins, ar Jūsų lėktuvo bilietai bus pakeisti nemokamai, ar reikės sumokėti minimalų keitimo mokestį.” – apie vadinamąją “gerosios valios politiką” primena Diana. 

“Estravel taip pat bendradarbiauja su “airBaltic” aviakompanija, tad jei esate užsakę šios aviakompanijos lėktuvų bilietus Estravel kelionių agentūroje, prireikus bilietus pakeisti, mūsų konsultantai atliks visus reikalingus pakeitimus, suras optimaliausias naujų bilietų kainas ir patogiausias datas.” – primena kelionių ekspertė. 

LĖKTUVŲ BILIETŲ DRAUDIMAS – SIEKIANTIEMS MAKSIMALAUS FINANSINIO SAUGUMO

Planuojantiems užsakyti lėktuvų bilietus su akcija ir ne tik, verta žinoti, kad dažniausiai akcijiniai lėktuvų bilietai nėra grąžinami. Tačiau klientams, norintiems maksimalaus finansinio saugumo jei tektų keisti kelionės planus, Estravel visuomet rekomenduoja pinigų grąžinimo garantiją – lėktuvų bilietų draudimą

Užsakę lėktuvų bilietų draudimą Jūs:

 • galėsite laisvai keisti kelionės planus prireikus su minimaliais lėktuvų bilietų atšaukimo mokesčiais;
 • galėsite atsisakyti skrydžių ir atgauti didžiąją dalį jų vertės, net jei ir nenurodysite jokios kelionės atsisakymo priežasties;
 • galėsite apdrausti visus lėktuvo bilietus, net jei jie būtų įvardinti aviakompanijos kaip negrąžinami.

Svarbu: lėktuvų bilietų draudimas turi būti užsakomas tą pačią dieną, kaip ir lėktuvų bilietai. Kitaip draudimas negalios. Šį draudimą galite užsakyti tik Estravel kelionių agentūroje. 

KODĖL LĖKTUVŲ BILIETUS REKOMENDUOJAME UŽSAKYTI ESTRAVEL? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Labai geros kainos lėktuvų bilietams - tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus:

Platus krypčių pasirinkimas ir puikios kainos skrydžiams iš Vilniaus per Rygą: