Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Aviakompanijų planai nuo liepos mėn.

Atnaujinta liepos 8 d.

Estravel komanda kasdien iš aviakomapanijų sulaukia vis daugiau džiugių žinių apie atnaujinamus skrydžius iš Lietuvos bei lietuviams artimo Rygos oro uosto Latvijoje.  Žinome, kad patikima ir patikrinta informacija tik iš oficialių šaltinių apie skrydžius šiai dienai planuojantiems keliones yra ypatingai svarbi – o būtent tokią informaciją žino ir keliautojams pateikia Estravel kelionių ekspertė Diana Žymančienė. 

Planuojant užsakinėti skrydžių bilietus, Diana keliautojams rekomenduoja visiškai aklai nepasikliauti internetinėse skrydžių bilietų rezervacijos sistemose pateikiama informacija apie skrydžius – nuolat komunikuodami su aviakompnijų atstovais žinome, kad ne visi skrydžiai yra patvirtinti. “Jei skrydis rezervacinėje sistemoje yra matomas, dar nereiškia, kad jis tikrai įvyks ir nebus atšauktas. Visad rekomenduoju pasitarti su Estravel kelionių ekspertu  prieš užsakant skrydžių bilietus.” – pataria Diana.

Išsamesnis kelionių ekspertės Dianos komentaras apie aviakompanijų planus liepos mėn.:

Artėja liepos mėnuo, sienas atveria vis daugiau šalių, o su jomis ir aviakompanijos kviečia keliauti ne tik į kasmetines kryptis. Šį vasaros sezoną turime ir naujienų: vieną labiausiai populiarių krypčių, Kroatiją, kurią ankščiau lietuviai stengėsi pažinti automobiliu keliaudami iš Lietuvos, dabar galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, trukančiu apie ~2,5 val. Į Kroatijos miestą Dubrovniką skraidina “airBaltic” aviakompanija keliautojams siūlo tikrai patrauklią kainą – ~165 EUR į abi puses. Verta atkreipti dėmesį, kad “airBaltic” dažniau skraidys iš Vilniaus į Rygą – net 2 kartus per dieną. Tai reiškia, kad atsiveria galimybė keliauti iš Rygos į dar dvi sezono naujienas Kroatijoje – Splito ir Rijekos miestus. Be to, iš Rygos galima pasiekti dar daugiau Europos krypčių, nei iš skrendant iš Vilniaus ar kitų Lietuvos oro uostų. 

Nuo liepos mėn. skrydžius kasdien į Helsinkį pradeda “Finnair” aviakompanija – per Helsinkį itin patogu pasiekti Aziją. Skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą jau atnaujina ir “LOT” aviakompanija, tačiau aviakompanijos reisų grafikas paskelbtas iki liepos 14 d. – sekite Estravel naujienas dėl vėlesnių skrydžių.  “Lufthansa Group” planuoja atnaujinti skrydžius Vilnius-Briuselis su “Brussels Airlines”, o “Ryanair” grupės “Laudamotion” avialinijos – skrydžius į Vieną 2 k./sav. “Austrian Airlines” kol kas į Vieną neskraidys. Šiuo metu taip pat laukiame “Ryanair” sprendimų dėl atnaujinamų skrydžių iš Lietuvos oro uostų.” 

Aviakompanijų planai (liepos 8 d. duomenimis)

Kryptys  Birželio mėn. Liepos mėn. Vežėjas Dažnis
  17-
30
1-3 4 5 6 7 8 13 16 20-27  

IŠ VILNIAUS

Londonas Lutono  nuo 06.29 Wizzair kasdien
Londonas Sautendo  nuo 06.29 I,III,IV,VI,VII
Londonas Stantsedo nuo 07.01 Ryanair II, V, VII
Londonas Lutono nuo 07.01 III, V
Chanija nuo 07.01 III
Oslas nuo 07.01 Norwegian Air III, V, VII
Briuselis nuo 07.01 Brussels Airlines kasdien
Helsinkis nuo 07.01 Finnair
Varšuva nuo 07.01 LOT
Viena nuo 07.01 Laudamotion I, V
Londonas Getviko nuo 07.01 airBaltic I, III, V
Donkasteris  nuo 07.01 Wizzair I, III, V
Londonas Sautendo nuo 07.02 Ryanair IV, VII
Liverpulis nuo 07.02 Ryanair I, IV
Belfastas nuo 07.02 Wizzair IV, VII
Barselona   nuo 07.03 Ryanair V, VII
Milanas   nuo 07.03 I,V
Dubrovnikas nuo 07.06 airBaltic I, V
 Kijevas nuo 07.06 Wizzair IV, VII
 Lvovas  nuo 07.06 I, V
Dublinas      nuo 07.01 airBaltic II, VI
Dublinas nuo 07.04 Ryanair II, IV
Korfu  nuo 07.04 VII
Roma  nuo 07.04 II, VI
Paryžius  nuo 07.05 II, VII
Atėnai  nuo 07.05 VII
Kijevas nuo 07.24 UIA I, V
IŠ KAUNO
Londonas Lutono  nuo 06.29  Wizzair  kasdien
Londonas Lutono nuo 07.01  Ryanair
 
 
 
II, V, VII 
Londonas Stantsedo nuo 07.01  II, IV, VI
Dublinas nuo 07.01  III, V
Alikantė nuo 07.02  IV, VII
Milanas nuo 07.02  IV, VII
Neapolis nuo 07.02 IV, VII 
Pafosas nuo 07.02 IV 
Rodas nuo 07.04 Ryanair
 
VII
Maljorka nuo 07.04 II, VI
Bristolis nuo 07.04 II, VI
Edinburgas nuo 07.04 II, VI
Šanonas nuo 07.05  VII
IŠ PALANGOS
Londonas Luton

nuo 06.30  Wizzair  kasdien
Oslas nuo 07.01 Norwegian Air II, VI
Londonas Stantsedo nuo 07.02 Ryanair IV
Dublinas nuo 07.04 II, VI
IŠ RYGOS
Rijeka  nuo 06.17 airBaltic III
Splitas
 nuo 06.22 I, nuo 07 mėn. I,V
Larnaka nuo 06.23 II, VI
Katanija nuo 06.28 VII
Stokholmas nuo 06.29 kasdien
Briuselis nuo 06.29 kasdien, išskyrus II ir VI
Milanas nuo 06.29 I, V
Atėnai nuo 06.30 II, VI
Lisabona nuo 06.30 II, VI
Malaga nuo 07.01 airBaltic III, VI
Nica nuo 07.06 I, V
Barselona nuo 07.07 II,IV,VII
Tbilisis nuo 07.08 III,V,VII
Bilundas nuo 07.13 kasdien
Ciurichas nuo 07.13 kasdien
Liepoja nuo 07.13 I,III,V,VII
Reikjavikas nuo 07.13 I,III,V
Madridas nuo 07.16 IV, VII
Turku nuo 07.20 kasdien
Varšuva nuo 07.20 kasdien
Praha nuo 07.27 kasdien, išskyrus II ir VI

Primename, kad aviakompanijų panai nuolat keičiasi, atsižvelgiant į valstybių sprendimus bei pandeminę situaciją, todėl prieš užsakant skrydžių bilietus ar planuojant keliones – tikrai verta peržiūrėti naujausią skelbiamą informaciją apie skrydžius Estravel internetinėje svetainėje blogo skiltyje (čia ją nuolat atnaujiname), arba pasikonsultuoti su kelionių ekspertais.  

Papildoma naudingos informacijos atmintinė planuojantiems keliones: 

  • Iki liepos 16 d. vidurnakčio, pratęsta laikina vidaus sienų kontrolė tarptautiniuose oro uostuose, Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste bei pasienyje su Rusija ir Baltarusija. 
  • Dėl didelio sergamumo COVID-19, vis dar išlieka draudimas į Lietuvą atvykti iš 45 šalių, kurių tarpe – Švedija, Portugalija, Jungtinė Karalystė, Rusija ir Baltarusija. Daugiau informacijos apie draudimus ir leidimus atvykti – skaitykite čia
  • Iš aukščiau paminėtų valstybių grįžę Lietuvos piliečiai per 48 valandas turi užsiregistruoti, pateikdami savo duomenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistams. Jiems rekomenduojama izoliacija.

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Skrydžiai liepos mėnesį: užsakykite internetu!