Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 25-a sav.

Karantinas pagaliau baigėsi ne tik Lietuvoje, bet ir praktiškai visoje Europoje. Tai reiškia, kad pats laikas krautis lagaminus ir keliauti, keliauti ir dar kartą keliauti! O vasara kelionėms – idealus laikas.

Kad kelionių planams vasarą būtų daugiau įkvėpimo – atrinkome Jums svarbiausias 25-os sav. Estravel kelionių naujienas.

Birželio 20 d.
INDIŠKASIS SAVAITGALIS VILNIUJE

Keliauti pradėkite nuo Lietuvos – įdomių patirčių šį savaitgalį ieškokite Vilniuje, indiškojo savaitgalio metu! Kur verta sudalyvauti, ką pamatyti ir kaip gauti nuolaidą tradiciniam indiškam masažui – atsakymai Estravel bloge.
Birželio 19 d.
ESTRAVEL TALENTAI KELIAUJA: IRENOS ĮSPŪDŽIAI IŠ INDIJOS

Kokie būtume kelionių ekspertai, jei nekeliautume patys? Jeigu indiškasis savaitgalis įkvėpė keliauti į Indiją – tuomet prieš kelionę sužinokite vertingų patarimų Estravel bloge, kuriame apie savo įspūdžius iš Indijos pasakoja Irena.
Birželio 18 d.
VASAROS POILSIUI – KELIONĖ Į RODO SALĄ

Primename, kad jau nuo liepos 1 d. bus pradedami vykdyti užsakomieji tiesioginiai skrydžiai į Graikijos salas! Siekdami pasiūlyti Jums platesnį poilsio šioje šalyje pasirinkimą – papildėme savo kelionių į Graikijos salas kolekciją. Kur Jūs ilsėsitės šią vasarą – RodoZakinto ar Taso salose?
Birželio 17 d.
KELIONIŲ IDĖJOS LIEPOS MĖN.

Kelionių ekspertai sako, kad tikrasis vasaros sezonas šiemet prasideda liepą. O Jūs ar jau išsirinkote savo liepos mėnesio poilsį? Vis dar ieškantiems kelionės – atrinkome tikrai daug kelionių idėjų liepai. Apie jas išsamiau – Estravel bloge.

Birželio 16 d.
PUIKIOS KAINOS SKRYDŽIAMS LIEPĄ

Primename, kad estravel.lt – ne tik kruopščiai atrinkti ir profesionaliai paruošti kelionių pasiūlymai, bet ir puikios skrydžių kainos! Ieškantys skrydžių geromis kainomis jau liepos mėnėsiui, tikrai jų ras Estravel internetinėje bilietų rezervacijos sitemoje.
Birželio 15 d.
SEKANTIEMS “QATAR AIRWAYS” AKCIJAS VERSLO KLASE

Vakar baigėsi vos 48 val. trukusi akcija kelionėms į Balio salą ir Singapūrą “Qatar Airways” verslo klase. Primename, kad šios akcijos verslo klase būna labai retai, o iš kart joms pasirodžius – pirmuosius informuojame mūsų naujienlaiškių prenumeratorius. Nepamirškite sekti mūsų naujienų!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: