Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės liepos mėnesį: kur ir kodėl?

Šie metai dėl visam pasauliui tikrai neįprasti, todėl tikrąjį atostogų sezoną pradėsime tik liepą – pasibaigus ne tik mokslo metams, bet ir karantinui. Atsivėrus daugumai Europos šalių sienoms, vis daugiau aviakompanijų atnaujina skrydžius iš Lietuvos oro uostų, o viešbučiai – dezinfekuojami po kelis kartus kasdien jau laukia ne tik keliaujančių darbo tikslais, bet ir išsiilgusių poilsio turistų.

Šią vasarą keliauti Europoje yra kaip niekad tinkamas ir saugus laikas – moksleiviams baigėsi mokslo metai, dėl karantino lėktuvuose, viešbučiuose ir lankytinose vietose įgyvendinami aukščiausios higienos ir saugumo standartai. 

O kur keliauti rekomenduoja Estravel komanda? Kelionių patarimais ir idėjomis dalinasi Irena Kazinec ir Greta Eidrigevičiūtė.

POILSINĖS KELIONĖS

Išsiilgusius poilsio – kviečiame keliauti į Graikiją. Estravel kelionių eksertė Irena sako, kad Graikija neabejotinai bus šios vasaros atostogų hitas – šalis viena pirmųjų paskelbė laukianti turistų, neįsivaizduojančių savo poilsio be Viduržemio jūros, saulės ir nuostabios graikiškos virtuvės. Kviečiame keliauti ne tik į žemyninę Graikijos dalį, bet ir į salas, į kurias skrydžiai pradedami vykdyti jau liepos 1 d. 

Kreta – didžiausia Graikijos sala kurioje gausu ir istorinių vietų, ir paplūdimių poilsiui, Rodo sala – unikali savo nuostabiais paplūdimiais ir prieplaukomis, Korfu ir Tasas – užbūria kalvomis ir žaliuojančia gamta, Kefalonija – laukinėmis įlankomis ir uolomis, Zakintas – viena gražiausių salų, ieškantiems pramogų ir kokybiško poilsio.

Norintiems labiau aktyvaus poilsio – rekomenduojame keliauti į Kiprą ir Kroatiją. Čia gal nerasite labai daug smėlio paplūdimių, bet tikrai rasite įspūdingų vietų, ką pamatyti. 

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Norintiems iš arčiau susipažinti ne tik su Graikijos salomis, bet ir žemynine šalies dalimis – Estravel kelionių ekspertė Irena keliautojus kviečia rinktis pažintinę kelionę po Graikiją autobusu, su lietuviškai kalbančiu vadovu. Šios kelionės metu aplankysite sostinę Atėnus, nuostabiuosius Meteorų vienuolynus,  antikinius Delfus ir dar daugiau. 

“Jeigu norite pažintinės kelionės, kurios metu nereikia derintis prie kitų keliautojų grupės ir gido – idealus pasirinkimas bus savarankiškos kelionės automobiliu.” – sako Irena.  Didžiausias tokių kelionių privalumas – Jūs esate visiškai laisvi nukrypti nuo maršruto ir lankytinuose objektuose skirti tiek laiko, kiek norite. 

“Mėgstantiems taupyti laiką rekomenduočiau rinktis “skrisk ir važiuok” tipo keliones. Skrisk ir važiuok” kelionėms liepos mėn. Europoje idealiai tik Graikija, Islandija ir Šveicarija. Užsakius tokias keliones, Estravel kelionių ekspertai pasirūpins skrydžiu iš Lietuvos į kelionės tikslą, automobilio nuoma svečioje šalyje (automobilį iš karto pasiimsite oro uoste ir ten jį gražinsite), rekomenduojamais viešbučiais, garantuojančiais lanksčias atšaukimo sąlygas ir fantastišku autoriniu kelionės maršrutu. ” – rekomenduoja Irena. 

KELIONĖS AUTOMOBILIU

Mėgstantiems keliauti automobiliu tiesiai iš Lietuvos 

Jeigu vienos kelionės automobiliu metu norite keliauti savarankiškai ir pamatyti kuo daugiau šalių – rinkitės keliones su nuosavu arba nuomotu transportu tiesiai iš Lietuvos. Visi mūsų rekomenduojami tokių kelionių maršrutai – patikrinti mūsų pačių ir parengti remiantis mūsų komandos narių patirtimi. 

Vokietija – atrodo tiek girdėta ir dažno lietuvio aplankyta šalis, bet ar lankėtės žymiąjame Bavarijos regione su savo pilimis, kalnais ir žymiuoju alumi? Savo atžaloms norite padovanoti vienas įsimintiniausių atostogų? Keliaukite į Vokietijos pramogų parkus Heidę ir Serengetį, pakeliui pramogaujant žymiuose Lenkijos kurortuose. Norite patirti laisvės ir ramybės jausmą kalnuose? Rinkitės Aukštuosius ir Žemuosiuos Slovakijos Tatrus su kalnų upėmis ir ežerais, pakeliui aplankydami Krokuvą su druskų kasyklomis bei žymiausią Lenkijos kalnų kurortą Zakopanę. 

SAVAITGALIO KELIONĖS

Estravel komanda atrinkdama įdomiausias keliones liepos mėnesio atostogoms, pagalvojo ir apie keliautojus, vasarą neturinčius daug laiko. Norintiems trumpos, tačiau įsimintinos kelionės – Irena rekomenduoja Estravel savaitgalio kelionių kolekcijos perliukus

Gražiausios pilys margoje Prahoje, imperatoriška atmosfera ir klasikinės muzikos koncertai Vienoje,  pramogos, vandens kanalai, muziejai ir vakarėliai Amsterdame, kultūros, istorijos ir modernumo harmonija Berlyne, karališka romantika pilyje Nicoje, visiškai naujas kruizas idealiai tinkantis suaugusių kompanijoms Ryga-Helsinkis-Ryga, o kur Jūs leisite vasaros savaitgalius? 

KELIONĖS LIETUVOJE

Nepamiršome ir tų keliautojų, kurie liepą mieliau renkasi likti Lietuvoje. “Vasarai įsibėgėjant, kviečiu nepraleisti progos nors kiek atsipūsti, išlėkti atostogų čia, Lietuvoje, kurios Jums dovanos ypatingas patirtis, nepamirštamus nuotykius ir  gražiausius prisiminimus. Mūsų komandos paruoštos kelionių programos Lietuvoje idealiai tiks Jūsų vasaros poilsiui – rasite idėjų ir aktyvioms išvykoms, ir poilsiui su vaikais, ir  atpalaiduojančiam SPA savaitgaliui.” – sako Estravel kelionių Lietuvoje ekspertė Greta Eidrigevičiūtė

Aktyvioms kelionėms su vandens pramogomis kelionių ekspertė Greta rekomenduoja rinktis Klaipėdą ir Zarasus, šeimų kelionėms – pramogas Dzūkijos ir Pakruojo dvaruose, kokybiškam SPA poilsiui – “Belvilį” šalia Molėtų arba “Vytautas Mineral SPA”  Birštone. 

Kelionės – vėl grįžta į normalų ritmą. Labai tuo džiaugiamės, patys nekantraujame keliauti ir keliauti kviečiame Jus. Patarsime, rekomenduosime, suplanuosime ir užsakysime viską kas reikalinga Jūsų nepamirštamoms kelionėms liepos mėn. atostogoms! Laukiame Jūsų užklausų jau dabar!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.