Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kokias keliones rugpjūčio mėn. pasirinkti?

Vasara jau eina į pabaigą – netrukus dienas pradės skaičiuoti paskutinis sezono mėnuo. Džiaugiamės, kad šalių geografija, į kurias galima keliauti saugiai vis plečiasi ir, kad aviakompanijos atnaujina vis daugiau skrydžių. O kokias keliones rugpjūčio mėnesį pasirinkti? 

Rugpjūtis – vienas šilčiausių mėnesių Europoje, todėl saulėtoms atostogoms tinka idealiai. Beje, dėl pastarųjų mėnesių situacijos turistų kurortuose tikrai nėra daug, todėl atostogauti fantastiško grožio kurortuose bei miestuose ši vasara – pats geriausias laikas.” – sako Estravel laisvalaikio kelionių skyriaus vadovas Donatas Kaminskas.  O kur keliauti rugpjūtį – Donatas rekomenduoja daugiau kaip 20 kelionių idėjų kiekvieno keliautojo skoniui. 

LĖTOMS ATOSTOGOMS, SAULĖTAM POILSIUI PRIE JŪROS 

Graikija

Mėgstantiems lėtą poilsį paplūdimiuose, kelionės rugpjūčio mėn. į Graikiją  – idealus pasirinkimas pasimėgauti saulės voniomis. “Nors į Graikiją saugiai galime keliauti jau nuo liepos vidurio, rugpjūtį atsivers dar patogesnės galimybės ilsėtis Graikijoje – kelionių organizatoriai didina skrydžių skaičių į Graikijos kryptis – Korfu ir Zakinto salas.” – keliautojams naujienas pristato Donatas.

“Be lietuvių mylimų Graikijos salų – Rodo ir Kretos, keliautojai renkasi ir kitas fantastiško grožio salas, sezono naujienas – Taso ir Kefalonijos salas.” – primena kelionių ekspertas.  

Kipras

Estravel taip pat pagalvojome ir prioritetą aktyviam poilsiui teikiančius keliautojus. Pasak kelionių eksperto – mėgstantiems aktyvesnes atostogas tikrai patiks kelionės į Kiprą – ten ne tik vaizdingi ir vieni švariausių paplūdimių, bet ir nuostabios uolėtos pakrantės viliojančios žygių pėščiomis ir šuolių į vandenį nuo uolų mėgėjus.  

SKRENDAM IR KELIAUJAM AUTOBUSU SU GRUPE

Ypatingai gera naujiena pažintinių kelionių, kalnų ir išskirtinių patirčių mėgėjams – nuo rugpjūčio 1 d. keliautojų laukia svetingoji Gruzija. Tai turbūt viena svetingiausių ir vaišingiausių Europos šalių, su didingais kalnais, pasakiško grožio vienuolynais ir gardžiausiais vynais.” – apie Gruziją pasakoja Donatas. 

Kelionių ekspertas pažintinei kelionei į Gruziją rekomenduoja rinktis puikias rekomendacijas ir atsiliepimus turintį maršrutą po visą Gruziją. Šios kelionės metu aplankysite sostinę Tbilisį, senąją sostinę Mcchetą, vyno kraštą Kachetiją, mineralinių vandenų kurortą Boržomį bei Juododios jūros kurortą Batumį. 

SKRENDU IR VAŽIUOJU AUTOMOBILIU 

Norintiems pažintinės kelionės, tačiau kiek labiau savarankiškos ir be gido – Donatas rekomenduoja rinktis keliones automobiliu “skrisk ir važiuok” principu. “Iš Lietuvos skrendate lėktuvu į pasirinktą kryptį, oro uoste pasiimate automobilį ir keliaujate pažinti gražiausių šalies vietų. Man asmeniškai geriausia tokios kelionės dalis yra ta, kad neprivalau derintis prie numatytos kelionės programos ir panorėjęs galiu nukrypti nuo maršruto”. – patarimais dalinasi Donatas. 

Estravel “skrisk ir važiuok” kelionių automobiliu kolekcijoje yra daugiau kaip 10 skirtingų maršrutų įvairiose šalyse, tačiau kelionėms rugpjūčio mėn. Europoje dėl palankių orų idealiai tiks antikos ir kultūros lopšys – Graikija. Užsakius tokią kelionę, tikrai pasirūpinsime ir patogiu skrydžiu, ir lanksčias atšaukimo sąlygas garantuojantį viešbutį ir autoriniu mūsų sukurtu maršrutu.” – sako kelionių ekspertas.

SĖDAM IR VAŽIUOJAM AUTOMOBILIU

Jeigu keliaujate su draugų kompanija ar šeima ir mieliau renkatės patogią kelionę nuosavu ar nuomotu automobiliu tiesiai iš Lietuvos – Estravel Jums rekomenduoja rugpjūtį išbandyti autorinius kelionių automobiliu iš Lietuvos maršrutus

Kurdami maršrutus kelionėms automobiliu iš Lietuvos, pasirūpinome įdomia kelione, su apgalvotais tarpiniais sustojimais Lenkijoje ir kitose vietovėse. Kelionė tikrai neprailgs – suplanuotos, ir nakvynės viešbučiuose, ir lankytinų vietų rekomendacijos. Prireikus, pasirūpinsime ir automobilio nuoma.” – apie keliones pasakoja Donatas. 

Keliaujantiems su vaikais automobiliu iš Lietuvos Donatas rekomenduoja rinktis kelionę į Vokietijos pramogų parkus: gyvūnijos pasaulį Serengetyje bei atrakcionų džiaugsmus Heidėje. Pakeliui pirmyn ir atgal – pramogausite Lenkijoje – Varšuvoje, Gdanske, Sopote. Keliaujant su draugų kompanija – idealu bus Bavarijos regionas Vokietijoje, garsėjantis geriausiu alumi, jo daryklomis, kalnais  įspūdingomis, pakas primenančiomis pilimis. Pakeliui užsuksite ir į Austriją! Norintiems atrasti kalnų laisvę – idealu bus Aukštieji ir Žemieji Slovakijos Tatrai.Šiuose kalnuose – labai daug skirtingo sudėtingumo ir aukščio trasų žygiams, todėl tiks tiek patyrusiems keliautojams, tiek pradedantiesiems kalnų mėgėjams.” – įžvalgomis dalinasi Donatas.

Fantastiška kelionė norintiems “sėsti ir važiuoti” – po 3 Baltijos šalis automobiliu. Pažinsite visas 3 Baltijos seses: Lietuvą, Latviją, Estiją. Aplankysite daugiau kaip 10 miestų ir dar daugiau lankytinų vietų.” – idėja kelionei automobiliu dalinasi Estravel kelionių ir renginių Baltijos šalyse skyriaus vadovė Nona Šareikienė.

NETURINTIEMS DAUG LAIKO – SAVAITGALIO KELIONĖS

Jeigu intensyviai ruošiatės darbams, vaikų mokslams rudens sezoną ir neturite daug laiko rugpjūtį – Donatas Jums rekomenduoja trumpas savaitgalio kelionės.  

Šio sezono naujienos, idealiai tinkančios trumpoms kelionėms – nauji kruizų keltais maršrutai į Suomiją. Estravel ekspertė su šeima Irena jau išbandė kruizą Ryga-Helsinkis-Ryga, o jau šį savaitgalį kruizu Ryga-Alandų salos-Ryga plauks ir Estravel kelionių centro Vilniuje vadovė Žydrė. Kelionės trumpos – bet įspūdžių tikrai laukia nemažai.

Ieškantiems daugiau idėjų savaitgalio kelionėms, Donatas taip pat rekomenduoja Vieną Austrijoje bei Prancūzijos Rivjerą Eze, idealiai tinkančias poroms, Berlyną ir Amsterdamą – smagioms draugų kompanijų atostogoms. Keliaujantiems su vaikais – įspūdį paliks Disneilendas Paryžiuje. 

Pagalvojome ir apie keliautojus, kurie rugpjūtį mieliau renkasi atostogas Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje. Estravel vasaros kelionių kolekcijoje turime platų savaitgalio išvykų, savarankiškų kelionių automobiliu, pažintinių, aktyvių ir kitokių kelionių pasirinkimą tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms, tiek romantiškam laikui dviese.

Neabejotinai į šios vasaros Estravel klientų TOP sąrašą tikrai patenka poilsis Latvijos pajūryje moderniame viešbutyje “Lielupe by Semarah”, įsimintina savaitgalio išvyka į Klaipėdą su naktiniu plaukimu kanojomis Danės upe”, – idėjomis dalinasi Estravel kelionių ir renginių Baltijos šalyse skyriaus vadovė Nona Šareikienė.

Ieškantiems daugiau kelionių rekomendacijų Baltijos šalyse, Nona rekomenduoja pasižvalgyti po Estravel kelionių ekspertų 2020 metų vasaros atostogoms sukurtas programas. Tikrai atrasite savo poilsio variantą! 

Kelionės jau po truputį grįžta į normalų ritmą. Džiaugiamės, kad keliautojai renkasi atostogas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos bei kitose Europos šalyse. Kviečiame pasinaudoti galimybe ir pailsėti prieš rudens sezoną užsakius kelionę rugpjūčio mėnesiui. Patarsime, rekomenduosime, suplanuosime ir užsakysime viską kas reikalinga Jūsų nepamirštamoms kelionėms liepos mėn. atostogoms! Laukiame Jūsų užklausų jau dabar!

Parašykite komentarą

Kur keliauti rugpjūtį?