Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 26-a sav.

Šventinė savaitė dovanojo galimybę daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir išvykti į trumpas atostogas. Žinome, kad mėgaujantis jomis kyla įkvėpimo suplanuoti ir netolimos ateities keliones!

Liepą laukia dar daugiau galimybių saugiai keliauti, tad kviečiame jomis pasinaudoti! Jau kitą savaitę – ilgasis liepos savaitgalis. Ieškote idėjų, kaip jį praleisti turiningai? Žinoma, keliaujant! Vertingos savaitgalio kelionių idėjos ir svarbiausios naujienos  – 26-os savaitės apžvalgoje!

Birželio 26 d.
KUR KELIAUTI LIEPĄ?


Atsidarius daugeliui Europos šalių sienų ir atnaujinus daugybę skrydžių – kelionėms vasarą kliūčių vis mažiau. Išnaudokite visas galimybes pailsėti šią vasarą ir jeigu niekur nepavyko išvykti birželį – keliaukite liepą! O kur keliauti rekomenduoja Estravel komanda? Skaitykite mūsų bloge!
Birželio 25 d.
ATOSTOGOS LIETUVOJE DRAUGŲ, KOLEGŲ, ŠEIMŲ KOMPANIJOMS

Šią vasarą atostogas planuojate Lietuvoje? Jos gali būti nuostabios gamtoje, aktyviai leidžiant laiką su draugais, šeima ar kolegomis! Ieškote idėjų tokioms atostogoms? Leiskitės į pažintinį dviračių žygį Plateliuose, sudalyvaukite nuotaikingame vėjaračių maratone Neringoje ar leiskitės į plaukimą baidarėmis Zarasuose – įspūdžiai bus nepamirštami!
Birželio 24 d.
AVIAKOMPANIJŲ PLANAI NUO LIEPOS MĖN.

Liepos mėn. atnaujinama daugybė skrydžių! Planuojate užsakyti skrydžių bilietus, tačiau nesate tikri ar skrydis tikrai įvyks? Sužinokite, kurie skrydžiai tikrai bus vykdomi. Patarimais keliautojams Estravel bloge dalinasi kelionių ekspertė Diana.
Birželio 23 d.
TURININGAM SAVAITGALIUI – KELIONĖ Į PRAHĄ

Norite atostogas praleisti turiningai, tačiau tam turite nedaug laiko? Savaitgalio kelionė į Prahą liepos mėnesį – idealus pasirinkimas. Per 4 d. kelionę aplankysite ne tik žavingą Čekijos sostinę, bet ir karališką mineralinių vandenų kurortą Karlovy Varus! Keliaujam?

Birželio 22 d.
SAVAITGALIO KELIONĖS PO BALTIJOS ŠALIS

Vasaros savaitgaliai – idealūs iškeliauti Baltijos šalis! Šiam tikslui paruošėme puikius kelionių pasiūlymus turiningiems vasaros savaitgaliams: kokybiški viešbučiai, suplanuotas poilsis ir pramogos – Jums liko tik išsirinkti! O kur atostogausite Jūs – Lietuvoje, Latvijoje, o gal Estijoje?

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: