Kelionių naujienos: 30-a sav.

Hidrometeorologijos Lietuvoje guru Audronė Galvonaitė norintiems pailsėti dar šią vasarą rekomenduoja daryti tai dabar. Kodėl? Nes visą mėnesį Lietuvoje numatomi geriausi orai! Jie apdovanos šilčiausiomis dienomis, aukščiausia vandens temperatūra ir leis mėgautis nuostabiomis atostogų patirtimis. Svajojantiems apie atostogas tai puiki žinia, tad kviečiame jas suplanuoti jau dabar! Visuomet stebime kintančią situaciją ir keliauti rekomenduojame tik ten, kur išties saugu!

Planuojant atostogas visuomet pravartu susipažinti su aktualiausiomis kelionių naujienomis bei geriausiais kelionių pasiūlymais. Visa tai ir dar daugiau – 30-os metų savaitės kelionių apžvalgoje.

Liepos 24 d.
KAIP PASIKEITĖ KELIAVIMO ĮPROČIAI ŠIĄ VASARĄ?

Kelionių pasaulis be galo dinamiškas, tad tikrai žinome, kaip svarbu aktualiausias naujienas sužinoti iš patikimų ekspertų. Kur šiuo metu keliauja lietuviai? Į ką atkreipti dėmesį planuojant keliones ir dar daugiau – laidoje „Delfi diena“ įžvalgomis dalinosi Estravel Vilnius vadovė Žydrė Gavelienė.

Liepos 24 d.
SAVAITGALIS VILNIUJE – ISPANIŠKU RITMU

Praėjusį, prancūzišką savaitgalį Vilniuje keliautojus džiuginome gurmaniška degustacija. Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu mūsų organizuojamose ekskursijose ir pranešame, kad kitas savaitgalis Vilniuje bus ispaniškas! Vėl pažadame Jums įdomią ekskursiją ispanišku ritmu! Rezervuokite datą kitam šeštadieniui ir sekite naujienas – daugiau informacijos jau šį antradienį.

Liepos 23 d.
NAUJIENA – BALTIJOS JŪROS KRUIZAS Į ALANDŲ SALAS SUOMIJOJE

Išvykti atostogauti norite dar šį rugpjūtį? Unikali 2020 m. vasaros naujiena – trumpas 3 d. kruizas į Alandų salas Suomijoje kaip tik Jums! Estravel Vilnius vadovė Žydrė Gavelienė ne tik davė interviu delfi portalui, bet ir spėjo išbandyti šį Alandų salų kruizą! Kodėl verta leistis į kruizą po Alandų salas, kaip planuoti laiką norint pamatyti kuo daugiau – blogo įraše.
Liepos 22 d.
ATOSTOGOMS NETOLI LIETUVOS – POILSIS LATVIJOJE

Šią vasarą kelionėms renkatės artimesnes Lietuvai kryptis, tokias kaip Latvija? Ji poilsiui gali pasiūlyti ne tik nuostabią pažintį su žaviąja Ryga ar poilsį Jūrmaloje. Kuriuos regionus Latvijoje ir kodėl verta aplankyti dar šią vasarą? Profesionalios rekomendacijos iš patirties – Estravel bloge. 

Liepos 22 d.
GERIAUSI KELIONIŲ LATVIJOJE PASIŪLYMAI

Regioną Latvijoje, kurį norite aplankyti jau išsirinkote? Dabar liko tik rasti idealiai Jūsų poreikiams tinkantį kelionės pasiūlymą! O tai padaryti bus paprasta su kruopščiai atrinktais Estravel kelionių pasiūlymais poilsiui Latvijoje.
Liepos 21 d.
KELTŲ BILIETŲ UŽSAKYMAS ESTRAVEL

Ar žinojote, kad Estravel galite užsakyti ne tik kruizus Baltijos jūroje, bet ir keltų bilietus? Kokiomis kryptimis plaukimus keltais galite įsigyti? Kodėl keltų bilietus pirkti verta Estravel? Skaitykite mūsų bloge.
Liepos 21 d.
KELIONĖ AUTOMOBILIU PO 3 BALTIJOS ŠALIS

Ši vasara – idealus metas iškeliauti artimas kryptis. Kviečiame pasinaudoti galimybe ir vienos savarankiškos kelionės automobiliu metu, per 10 d. aplankyti bei pamatyti įdomiausias Lietuvos, Latvijos ir Estijos vietas! Visos šios šalys tikrai turi kuo Jus nustebinti! Kelionė viena, o aplankomos šalys – net 3! Daugiau apie šią kelionę – Estravel bloge.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai