Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujienos iš Helsinkio oro uosto ir kt. 26 sav. kelionių aktualijos

Praėjo birželis, o vasaros atostogoms lieka vos du mėnesiai. Kokių Estravel kelionių rekomenduojame nepraleisti šią vasarą? Įspūdingas kruizas, pažintinės kelionės, magiška savaitgalio išvyka, akcija lėktuvų bilietams, dovanos švenčiantiems gimtadienius ar vardadienius ir daugiau 26 sav. kelionių naujienų apžalgoje.

SAVAITGALIS DISNEILENDE

Idėja vasaros kelionei su vaikais – savaitgalis Disneilende Paryžiuje. Tai vienas žinomiausių pramogų parkų pasaulyje, kuriame galima išvysti garsių pasakų, animacinių ir kitų filmų herojus, leistis į nuotykius, smagius atrakcionus. Kartu su grupe ir lydinčiu vadovu iš Lietuvos išvykstate jau liepos 13 d. Paskubėkite – liko kelios vietos.

TIK 10 DIENŲ ĮSIGYTI VASAROS SKRYDŽIUS PIGIAU

Tik iki liepos 10 d. ypač geros kainos lėktuvų bilietams galioja vasaros skrydžiams liepos, rugpjūčio mėn. Estravel komanda atrinko Jums keletą vasariškų atostogų krypčių, pasiekiamų tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus. Užsakant lėktuvų bilietus Estravel – pagalba kelionėje prireikus 24/7 ir naudingos Estravel kelionių rekomendacijos.

PASAULINĖS ŽVAIGŽDĖS KONCERTAS TURKIJOJE

Rugpjūčio 8 d. amerikiečių dainininkė Christina Aguilera koncertuos viename iš prabangiausių 5* viešbučių Turkijoje ,,Regnum Carya”. Esate šios popmuzikos ikonos gerbėjai? Kviečiame užsisakyti kelionę, kur ne tik mėgausitės išskirtiniu poilsiu, bet ir įspūdingu muzikiniu pasirodymu.

UNIKALUS KRUIZAS VASAROS PABAIGOJE

Planuojantiems atostogas rugpjūčio pabaigoje, turime naujieną – įspūdingą 14 n. kruizą po Šiaurės Europos vietas. Iš viso 4 šalys ir 14 miestų, salų, uostų. Jūsų lauks Islandija su geizeriais ir sustingusios lavos laukais, Norvegija ir jos fiordų didybė, Škotija ir jos gražiausios pilys bei Farerų salos Danijoje, kurias pamils aktyvaus poilsio gamtoje gerbėjai.

NET 2 LITRAI SKYSČIŲ RANKINIAME BAGAŽE

Jei planuojate skrydžius iš Helsinkio oro uosto – turime Jums gerą žinią. Nuo šiol Helsinkio oro uoste rankiniame bagaže galima vežtis iki 2 litrų skysčių. Plačiau apie naujieną Estravel bloge.

ŠRI LANKA: PLANUOJANTIEMS RUDENS – ŽIEMOS KELIONES

Individuali kelionė su privačiu gidu po Šri Lanką. Jūsų lauks savaitės trukmės pažintinis turas, kur išvysite Sigirijos uolą, arbatos plantacijas, devynių arkų tiltą, didingus Dramblius, leisitės į laukinių gyvūnų safarį ir daugiau. Po pažintinės programos – 5 n. poilsis 4* viešbutyje, prie vieno gražiausių Šri Lankos paplūdimių.

KELIONĖS IDĖJA NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMO LAIKOTARPIU

Liepos 11–12 d. Vilniuje vyks svarbiausias ir didžiausias renginys Lietuvos istorijoje – NATO viršūnių susitikimas. Šio ypatingai svarbaus Lietuvai renginio metu sostinėje bus nemažai kelių eismo ribojimų. Tad norintiems tomis dienomis išvykti atostogų iš Lietuvos – turime idėją. Paskutinės minutės kelionė į Bulgariją – išvykstate 07.08, grįžtate 07.15.

KAIP SUTAUPYTI KELIAUJANT PO JAPONIJĄ?

Šiemet planuojate kelionę į Japoniją? Patogiausias ir ekonomiškiausias būdas keliauti po šią šalį – traukiniai. Įsigyti traukinių bilietus (JR pasus) galite dar prieš kelionę. Perkant iš anksto – nemažai sutaupysite. Beje Estravel – vienintelis Japan Rail traukinių atstovas Lietuvoje – tik pas mus galite įsigyti šiuos traukinių bilietų pasus.

2023-24 M. ŽIEMOS SEZONO TOLIMŲ SKRYDŽIŲ NAUJIENOS

Ieškote egzotiško, tolimo poilsio ar pažintinių kelionių idėjų artėjančiai žiemai? Kad susiorientuoti kelionių informacijos gausoje būtų lengviau, Estravel komanda paruošė Jums atmintinę su aktualiausiomis skrydžių naujienomis 2023-24 m. žiemai. Visas kelionių rekomendacijas Jums padės įgyvendinti Estravel komanda.

KAIP NUSTEBINSITE MINDAUGUS LIEPOS 6 D.?

Jūsų artimųjų tarpe yra žmonių, apdovanotų gražiu lietuvišku vardu – Mindaugas? Liepos 6 d. Kviečiame nustebinti Jums brangius žmones unikalia ir svajonių keliones pildančia dovana – Estravel dovanų kuponu. Dovaną įsigyti galite nors ir dabar – kuponą internetu gausite el. paštu vos per 1 min.

ŠVENTĖ MUMS – KELIONIŲ DOVANOS JUMS

Jau kitą savaitę Estravel Vilnius švęs 26-ąjį gimtadienį. Nors gimtadienio šventę švenčiame mes, šia proga Estravel komanda dovanoja dovanas ir keliautojams. Kviečiame nepraleisti ypatingų akcijų kelionėms bei specialių, šventiškų atostogų pasiūlymų.

Jums taip pat gali būti įdomu: