Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 27-a sav.

Ar žinojote, kad ši savaitė – šventinė? Liepos 3 d. 23-iąjį gimtadienį šventėme mes, Estravel Vilnius komanda, o šiandien savo “gimtadienį” švenčią Jungtinės Amerikos Valstijos! Džiaugiamės, kad Estravel su JAV jungia ne tik kelionės, bet ir šventės!

Primename, kad liepos 04-05 d. Vilniuje šurmuliuoja Amerikietiškasis savaitgalis. Plačiau apie tai ir daugiau šventinių 27 sav. naujienų – tradiciniame Estravel šeštadienio naujienlaiškyje.

Liepos 4 d.
NEMOKAMA EKSKURSIJA AMERIKOS SAVAITGALIO METU VILNIUJE


Šventes reikia švęsti – gyvenimas trumpas! Praleiskite šį savaitgalį pramogaudami Vilniuje amerikietiškojo savaitgalio metu! Estravel šia gražia proga miesto svečiams dovanoja nemokamą ekskursiją. Žadame stebinti ir per kitus teminius savaitgalius!
Liepos 3 d.
NAUJIENA: KRUIZAS KELTU RYGA – ALANDŲ SALOS

Dar viena proga švęsti – naujas unikalus kruizas keltu: Ryga-Alandų salos (tik 07.18 d.!). Jeigu per pastaruosius mėnesius Lietuvoje išvaikščiojote ir išvažinėjote visus dviračių takus – atraskite dar 176 jų Alandų salose, Suomijoje. O jei norite pamatyti ne tik Suomijos salas, bet ir sostinę – leiskitės į kruizą Ryga-Helsinkis
Liepos 2 d.
DAUGIAU GALIMYBIŲ PASIEKTI KROATIJĄ

Aviakompanijos jau pasirūpino galimybėmis Kroatiją patogiai pasiekti, o Estravel pasirūpino daugiau būdų kaip Kroatiją pažinti. Jau yra atnaujinti skrydžiai į Rijeką ir Splitą, o nuo 07.06 – ir į Dubrovniką. Reaguodami į šias naujienas paruošėme 3 unikalias keliones į Kroatiją dar šiai vasarai!
Liepos 1 d.
KROATIJA – AUTOMOBILIU PER 10 D.


Kroatija ideali šalis pažinti automobilu. Apgalvotu maršrutu Kroatijoje pagal mūsų pačių patirtis papildėme savo kelionių automobiliu kolekciją. Taip pat pasirūpinome skrydžiais, automobilio nuoma, apgyvendinimu viešbučiuose su pusryčiais!
Birželio 30 d.
DAR DAUGIAU ATNAUJINAMŲ SKRYDŽIŲ IŠ LIETUVOS

Dar daugiau šventiškų naujienų – nuo liepos mėn. atnaujinama daugiau nei 20 skrydžių iš Lietuvos oro uostų įvairiomis kryptimis. Vėl pradedami vykdyti skrydžiai į Jungtinę Karalystę, papildytas ir Graikijos krypčių pasirinkimas. Naujausia informacija planuojantiems skrydžius – Estravel bloge.

Birželio 29 d.
BULGARIJA – VĖL LENGVAI PASIEKIAMA IŠ LIETUVOSAtnaujinama ne tik reguliarieji, bet ir užsakomieji tiesioginiai skrydžiai. Liepos 1 d. vėl sėkmingai atnaujinti skrydžiai į Bulgariją! Dar neišsirinkote vasaros kelionės? Keliaukite į saulėtą, auksinių paplūdimių kupiną Bulgariją!
Birželio 28 d.
UNIKALI KELIONĖ – PATYRIMINĖ STOVYKLA ZAKINTEDžiugios žinios ieškantiems unikalių patirčių kelionėse – atsilaisvino kelios vietos išskirtinėje patyriminėje stovvykloje Zakinto saloje, Graikijoje. Kelionė subalansuota moterims, vedanti į gilesnį savęs pažinimą bei poilsį kūnui ir sielai. Stovykla prasideda liepos 28 d. Registruokitės!
Birželio 28 d.
KUR KELIAUTI LIEPOS MĖNESĮ?
Liepa – jau įsibėgėja, o Europoje jau į daugelį krypčių galima keliauti be apribojimų. Dar neturite užsakytų pasakiškų vasaros atostogų? Suskubkite išsirinkti išsvajotą poilsį iš Estravel liepos mėn. kelionių kolekcijos!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums gali būti įdomu ir kiti naujausi Estravel blogo įrašai: