Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 47-ta sav.

Ar žinote, kad Lietuva papuola į TOP 10 pasaulio valstybių, kurios išlaiko geriausią balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo? O tai reiškia, kad turime daugiau laisvo laiko buvimui kartu su šeimomis ir draugais, įdomiausiems hobiams, ir žinoma, kelionėms! Estravel žino, kad kelionė – geriausia investicija, tad kviečia savo laisvalaikį išnaudoti jų planavimui. Esame įsitikinę, kad įkvėpimo ir idėjų pasisemsite iš aktualiausių 47 sav. kelionių naujienų, patarimų ir pasiūlymų.

Lapkričio 22

Nuo kovo mėn. – daugiau galimybių pamatyti žaviausius Skandinavijos miestus: Oslą, Kopenhagą ir Stokholmą!  Aviakompanija “Norwegian Air Shuttle” atidaro naujus tiesioginius reisus iš Kauno ir Palangos oro uostų. Sužinokite šių skrydžių tvarkaraštį, kainas ir kitą svarbiausią informaciją Estravel kelionių ekspertų paruoštoje atmintinėje.

 

 

 

 

 

Lapkričio 21

Koks yra idealių atostogų egzotiškiausiose salose receptas? Fantastiškos 4 salos – Madagaskaras, Mauricijus, Seišeliai, Reunjonas; 2 savaitės laiko saloms lankyti, 1 kelionė elegantišku laivu su pilnu maitinimu! Šis kruizas plaukia tik žiemos sezonu, tad jei vis dar neturite žiemos atostogų idėjos – tai puikus sprendimas!  Kas gi gali atsispirti tokiai kelionei ir dar už tokią gerą kainą?

 

 

 

 

 

Lapkričio 20

Gyventi kalėdinėmis nuotaikomis – niekada nėra anksti! Jeigu esate Kalėdų gerbėjas – jau dabar kviečiame užsakyti specialių šventinių kruizų Ryga-Stokholmas-Ryga bilietus internetu. Šių kruizų metu – kaip niekada daug staigmenų, pramogos vaikams su Kalėdų seneliu ir dar daugiau! Daugiau apie šventinį kruizą skaitykite čia.

 

 

 

 

 

Lapkričio 19

Ar žinote, kad Estravel internetinėje svetainėje, galite užsakyti individualų draudimo paketą? Ką tai reiškia? Jokių standartų ir pilną laisvę pasirinkti ko Jums labiausiai reikia net iš 10-ties skirtingų draudimo rūšių! Susikurkite savo draudimo paketą už protingą kainą jau dabar!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 19

Šios trys kryptys – tobulas derinys kruizui. Kodėl? Nes – turėsite pakankamai laiko pamatyti ir pažinti autentišką vietinių gyvenimą Indijoje, aplankyti didžiausią miestą Šri Lankoje, o be viso to – net kelias dienas pasimėgauti poilsiu balto smėlio paplūdimiuose Maldyvyuose. Ir visa tai vienos kelionės metu tik nuo 1389 EUR/asm., su jau įskaičiuotu skrydžiu!

 

 

 

 

 

Lapkričio 18

Ar gali būti geresnis laikas nei savaitgalis, kada nuspręsti kur ir kada keliauti? O dar geriau, kai visa tai galite padaryti labai geromis kainomis. Dar šį savaitgalį galioja skrydžių akcija tokiomis kryptimis kaip Nica, Abu Dabis, Larnaka ir kitoms. Skrydžių bilietai mažesnėmis kainomis internetu – 24/7.

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 18

Keliautojams, kurie visuomet siekia tobulėti, primename, kad dar yra laiko registruotis į unikalias patyrimines keliones su profesionaliomis lektorėmis iš Lietuvos:

kelionė moterims į Maldyvus – liko kelios paskutinės vietos;

laukinė stovykla Kenijoje – liko tik 1 vieta!