Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Aviakompanijų planai šiai dienai

Atnaujinta gegužės 29 d.

Sekantiems skrydžių pasaulio naujienas norime priminti, kad nors Lietuvoje judėjimas oro erdve yra laikinai apribotas dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino, Estravel ekspertai atidžiai seka planuojamus aviakompanijų veiksmus.

Šįkart dalinamės aktualia informacija planuojantiems ateities keliones iš Lietuvos – pateikiame planuojamus aviakompanijų skrydžius iš Lietuvos oro uostų. Patikiname, kad pateikiame Jums tik patikimą informaciją iš patikimų šaltinių – remiamės ne tik aviakompanijų pateikiama informacija, bet ir globalių rezervacinių sistemų duomenimis.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos vyriausybė šiuo metu yra apribojusi skrydžių vykdymą į ir iš Lietuvos. Leidimai aviakompanijoms vykdyti skrydžius išduodami pagal atskirus vyriausybės patvirtinimus, tad šiame blogo įraše pateikta informacija gali keistis. Atsiradus pakeitimams – juos paskelbsime šiame blogo įraše.

Estravel kelionių ekspertės Dianos komentaras: „Nuo gegužės 15 d.  atidarytos sienos tarp Baltijos šalių, tad keliautojai gali laisvai judėti be jokių apribojimų tarp Vilniaus, Rygos ir Talino. Šiuo metu kainos skrydžiams yra labai patrauklios, pavyzdžiui, skrydis iš Vilniaus į Taliną kainuoja nuo 134 € į abi puses. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tarptautiniai autobusų maršrutai dar nėra vykdomi, tad greičiausias ir patogiausias būdas keliauti yra skrydžiai.“

Aviakompanijų planai šiai dienai:

Aviakompanija Atnaujina skrydžius Maršrutai Dažnis
“airBaltic” nuo 05.18 Vilnius-Ryga-Vilnius kasdien
nuo 05.25 Vilnius-Talinas-Vilnius
nuo 05.28 Vilnius-Oslas-Vilnius IV, VII
nuo 06.15
nuo 06.15
Vilnius-Amsterdamas-Vilnius kasdien
Vilnius-Berlynas-Vilnius I, II, III
nuo 06.22 Vilnius-Talinas-Vilnius kasdien, išskyrus VII
“Lufthansa”


iki 06.06 Vilnius-Frankfurtas-Vilnius I, III, V
nuo 06.07 iki 06.15 I, II, III, VII
nuo 06.15 kasdien, išskyrus IV ir VI
 “Wizzair”
 
 
 
nuo 05.29 Vilnius-Dortmundas-Vilnius I, V
nuo 06.01 Vilnius-Oslas-Vilnius I, II, III, V, VII
nuo 06.01 Kaunas-Bergenas-Kaunas I, V
nuo 06.04 Kaunas-Stavangeris-Kaunas II, IV, VI
 “Austrian Airlines” nuo 07.01
nuo 07.01
Vilnius-Viena-Vilnius kasdien
“Brussels Airlines” Vilnius-Briuselis-Vilnius III, V, VII
“Finnair”

Vilnius-Helsinkis kasdien
Helsinkis-Vilnius

Kai tik pasirodys informacija apie daugiau aviakompanijų planų – atnaujinsime šiuos duomenis.

Primename, kad norintys planuoti ateities keliones, užsakyti skrydžių bilietus ir kitas kelionių paslaugas – kviečiame kreiptis į Estravel kelionių konsultantus, kurie Jums ne tik užsakys reikalingas paslaugas, bet ir patars, pakonsultuos ir rekomenduos patogiausius skrydžių variantus pagal Jūsų poreikį. 

Taip pat norime priminti, kad jeigu naujienas mėgstate matyti savo socialinių tinklų paskyrose – galite sekti Estravel kelionių agentūros naujienas, geriausius pasiūlymus ir kitą svarbią keliautojams informaciją sekti mūsų Facebook, Instagram, Linkedin.

Norintiems gauti visą svarbiausią informaciją tiesiai į el. pašto dėžutes – kviečiame prenumeruoti mūsų kelionių naujienlaiškį