Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Jungtinės Amerikos Valstijos – ranka pasiekiamos Vilniuje!

Vasarai įsibėgėjus, vis daugėja nemokamų renginių Vilniuje. Birželio 5 d. startavęs Vilniaus turizmo ir verslo skatinimo agentūros Go Vilnius iniciatyva sukurtas projektas Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje įgauna pagreitį. Praėjus antram, egzotika alsuojančiam indiškam savaitgaliui (o prieš tai ir itališkam), Vilnius kviečia toliau keliauti po pasaulį ir šį kartą aplankyti tolimąsias Jungtines Amerikos Valstijas, kurios Vilniuje šurmuliuos jau šį savaitgalį liepos 3-5 d.! Savaitgalio programa, žada daug įvairių veiklų bei nepamirštamų įspūdžių, mėgaujantis Holivudo filmais, ragaujant gardžius amerikietiškus patiekalus, klausantis country muzikos ir įdomių istorijų.

NEMOKAMOS TEMINĖS EKSKURSIJOS – ESTRAVEL DOVANA MIESTO SVEČIAMS

Gražus sutapimas, kad šių metų liepos 3 d. Estravel švenčia savo 23-čiąjį gimtadienį Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šia proga Estravel prisideda prie Go Vilnius iniciatyvos ir visus vilniečius bei miesto svečius liepos 4 d. kviečia sudalyvauti nemokamoje ekskursijoje “JAV lietuvių dovanos miestui”!

Ekskursijos bus organizuojamos lietuvių, ir anglų kalbomis. Registruotis į ekskursijas galite paspaudę mygtukus žemiau. Amerikietiškojo savaitgalio programą anglų kalba taip rasite čia.

Šios ekskursijos metu išgirsite įkvepiančias ir spalvingas JAV lietuvių gyvenimo istorijas, susipažinsite su garsiais jų darbais ir dovanomis.

Pakeliavus po JAV lietuvių gyvenimų vingius, kviečiame atrasti ir daugiau Lietuvos bei JAV sąsajų Vilniuje. O kur rasti visą skonių įvairovę, havajietiškų vakarėlių šurmulį bei energingą amerikietiško futbolo žaidimą – sužinosite skaitydami žemiau.

AMERIKIETIŠKŲ SKONIŲ KELIONĖS VILNIUJE

“Amerikietiška virtuvė daugumai asocijuojasi su greitu maistu – mėsainiais, gruzdintomis bulvytėmis, dešrainiais bei legendine Čikagos pica. Maistas gana įvairus, nes ten gyvena daug tautų ir kiekviena iš jų turi skirtingas maisto ruošimo tradicijas”, – prisiminimais dalijasi po Ameriką keliavusi kolegė Greta, kuri Vilniuje kviečia paragauti tiesiog burnoje tirpstančių amerikietiško stiliaus mėsainių, iš pačios Amerikos atgabentų steikų bei saldžiųjų spurgų. Tikros Amerikos skonius Vilniuje atrasite:

  • Jaukiame amerikietiško stiliaus restorane “City Chef Barbeque” (J.Basanavičiaus g., 1 Vilnius), garsėjančiame “Barbecue” mėsainiais.
  • Moderniame restorane “The TOWN steakhouse” (Gedimino pr. 26, Vilnius), kuris didžiuojasi aukščiausios kokybės kepsniais ir preciziškais desertais.
  • Tikroje spurgų laboratorijoje “Holy Donut” (Vokiečių g. 9, Vilnius), kuri garsėja amerikietiško stiliaus spurgomis (angl. donuts), beigeliais ir gardžia kava.

HOLIVUDO SPINDESYS IR HAVAJIETIŠKAS VAKARĖLIS VILNIUJE

  • JAV paveikslas Holivudo filmuosekinas po atviru dangumi Lukiškių aikštėje, kurio metu žiūrėsite pripažinimą pelniusius ir legendomis tapusius amerikietiškus filmus. 
  • Holivudo spindesys Rotušės aikštėje supažindins su garsiais kino ir pramogų personažais kaip Marilyn Monroe ir Elvis Presley, leis išbandyti energingą ir gyvybės kupiną šokį lindyhop bei pasigrožėti elegantiškais ir įspūdingo dizaino senoviniais automobiliais.
  • Havajietiškas vakarėlis Lukiškių aikštėje, kuriame netrūks vasariškos saulės, svaiginančios muzikos ir havajietiškų šokių. “Open Beach” paplūdimyje galėsite mėgautis saulės voniomis ir gaivinančiais kokteiliais, paskaityti knygą ir pažiūrėti amerikietišką filmą, džiaugsmingų akimirkų suteiks tinklinio žaidimas ar maudynės interaktyviame fontane. 

AMERIKIETIŠKA DVASIA MUZIKOJE, SPORTE IR ŠVENTĖSE

Džiaugiamės būdami tarptautinio American Express kelionių tinklo ir Amerikos prekybos rūmų nariais, ir tokiu būdu galėdami priartinti Ameriką prie Lietuvos. Kasmet dalyvaujame Amerikos prekybos rūmų organizuojamame JAV Nepriklausomybės dienos minėjime, kuris šiemet taip pat bus amerikietiško savaitgalio programos dalimi. 

  • JAV Nepriklausomybės dienos minėjimasviena įspūdingiausių švenčių, kurią paminėti kviečia American Chamber of Commerce asociacija! Kartu su amerikiečių ir lietuvių kariais, savanoriais, JAV įmonių ir organizacijų atstovais galėsite žygiuoti Gedimino prospektu, kuriame plėvesuos net 244 JAV vėliavos – tiek, kiek nepriklausomybės metų skaičiuoja JAV!
  • Teksaso dvasia bei kantri muzika Lukiškių aikštėje, visus kvies ne tik pasiklausyti country muzikos, bet ir išbandyti linijinius šokius, išsilaikyti iš pačios JAV atgabento mechaninio buliaus nugaro, pamatyti tikrus kaubojus bei  paragauti vietoje kepamų kepsnių.
  • Amerikietiškas futbolas Vingio parke, kurį stebėsite rungtynių Lietuva – Lenkija metu! Čia taip pat galėsite išbandyti save įvairiose rungtyse bei laimėti prizų. 

Ieškantiems daugiau kelionių rekomendacijų ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos bei Latvijos, Estijos miestuose, siūlome pasižvalgyti  po Estravel kelionių ekspertų sukurtas savaitgalio kelionių programas. 

Tikimės, kad šis teminis savaitgalis Vilniuje įkvėps Jus tikrai kelionei į tolimąsias Jungtines Amerikos Valstijas. Jei planuojate kelionę į Ameriką ir norite sužinoti daugiau apie šį magišką žemyną, kviečiame pasižvalgyti po Estravel kelionių į JAV  kolekciją arba susisiekti su mumis, ir mes pasidalinsime išskirtinėmis kelionių idėjomis. 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Norintiems pažinti Ameriką ne tik Vilniuje: